Z dziećmi na koniec świata- Wrocław

31 marca 2019
wrocaw-1511660_960_720

Krasnale, Galeria Sztuki Filmowej, w której można zakupić eksponaty filmowe z Hollywood, zwiedzanie podwodnego świata Afryki, wizyta w Kolejkowie, francuska karuzela, kręte labirynty, duchy w piwnicach to tylko jedne z niewielu atrakcji we Wrocławiu, przygotowanych specjalnie dla dzieci. Zapraszamy Was na wspólną podróż z dziećmi na koniec świata. Tym razem odwiedzimy jedno z najstarszych miast Polski.

poland-1442100_960_720Przybywające do Wrocławia dzieci z radością witają tutejsze krasnale. Czy wiecie, że mieszka tu już ponad 300 tych skrzatów? Wroclik, Wroc-ek, Wroclovek, Weterynarz, Turysta, Trener, Śpioch, Szczęślivek, to tylko niektóre ich imiona. Każdy przebywa w innej części miasta, każdy ma inne zadanie, ale każdy pokaże maluchom ciekawe miejsce. Zdołacie je wszystkie odnaleźć i policzyć? To nie lada wyzwanie, tym bardziej, że miasto przygotowało dla dzieci także wiele innych, ciekawych atrakcji. Może się okazać, że zabraknie Wam czasu.

Gdyby chcieć opowiedzieć o wszystkich tutejszych rozrywkach, nie starczyłoby nam dnia i nocy. Wrocław nastawiony jest bowiem na przyjmowanie w swych progach całych rodzin. Co więcej, dba o to, aby każdy ich członek czuł się tu dobrze i znalazł coś dla siebie. O to propozycje, których nie można pominąć:

  • ray-954355_960_720Podziwianie podwodnego świata. To właśnie we Wrocławiu dzieci mają okazję poznać prawie wszystkie tajemnice podwodnego świata, a jest ich sporo. Pierwszym miejsce, które odkryje część z nich jest Afrykarium, mieszczące się we Wrocławskim ZOO. To jedyne miejsce na świecie, w którym można poznać tylko i wyłącznie zwierzęta wodne zamieszkujące Afrykę. Ponadto, w poniedziałki i piątki warto wziąć udział w pokazie karmienia rekinów. Jak ważną rolę w naszym ekosystemie pełni woda, dzieci dowiedzą się w Hydropolis, które nazywane jest też Centrum wiedzy o wodzie.
  • the-lizard-954364_960_720Zwierzęta Wrocławia. W mieście tym żyje wiele różnych gatunków zwierząt. I nie mamy na myśli tu psów czy kotów, będących pupilami mieszkańców tego miasta. 12 marca we Wrocławskim ZOO doszło do pierwszych narodzin w Polsce Takina Złotego (gatunek ten w warunkach naturalnych zamieszkuje Himalaje i Wyżynę Tybetańską). Można tu spotkać także bardzo rzadką odmianę płazów- żabę z jeziora Titicaca, które znajduje się w Ameryce Południowej. Gatunek ten grozi wyginięciem, ponieważ jest bardzo chętnie zjadany przez Peruwiańczyków i Boliwijczyków. Żaby i inne zwierzęta, które uaktywniają się wieczorami i nocą można też spotkać w Tajemniczej Grocie.
  • historic-steam-engine-1897239_960_720Rodzinne zabawy. Więź ojca z synem z pewnością wzmocni przejażdżka zabytkowym parowozem Skrzat oraz wizyta w Kolejkowie. Wspólne oglądanie wielkiej makiety kolejowej na pewno sprawi im wielką radość. To ponad pół kilometra torowiska, wraz z miniaturami prawdziwych, śląskich budynków i kolejek. Zespołową zabawę rodziców z dziećmi zapewni między innymi Aquapark, jak również Ogromny Mamut, którego ciosy tworzą wspaniałe, długie zjeżdżalnie, a także Wioska Indiańska Pocahontas, w której rodzina będzie mogła poznać życie prawdziwych Indian w Tipi.
  • Kiedy dziecko nadal chce się bawić, a rodzic marzy o chwili odpoczynku. W tym momencie warto udać się do jednego z wrocławskich parków, na przykład Parku Mikołaja Kopernika, w którym dzieci mogą pokręcić się na konikach francuskiej karuzeli. Odpoczynek i zabawę zapewni też Bulwar ks. Ziemkiewicza, którego trawnik przypomina labirynt, którego kręte ścieżki będą stanowić nie lada wyzwanie dla malucha. Kiedy będzie się on bawił rodzic nabierze sił na jednej z ławek.
  • Wrocław kulturalnie. Unikatowym miejscem we Wrocławiu jest Movie Gate- Galeria Sztuki Filmowej Wrocław. Można tu nie tylko obejrzeć prawdziwe eksponaty filmowe, które sprowadzono prosto z wytwórni filmowych w Hollywood, ale także niektóre z nich kupić. W Muzeum Teatru warto natomiast zajrzeć za kulisy sceny, przebrać się w jeden z udostępnionych kostiumów teatralnych, a także poćwiczyć swój głos przed mikrofonem.
  • vr-1992973_960_720Tajemnicza podróż do wirtualnego świata. Dla młodzieży Wrocław przygotował możliwość przeniesienia się do alternatywnego, wirtualnego świata. Taka podróż w czasie i przestrzeni zapewni nastolatkom wiele wrażeń. W tym celu warto odwiedzić takie miejsca jak Imaginarium oraz Magic VR. Wyjątkowych doznań dostarczy także wizyta w Escaperoom lub piwnicy Domu Strachu Mrok. W tej ostatniej, można ponoć spotkać ducha.
  • Dmuchańce, łamańce i swawola. Arena Gigantów to prawdziwy raj dla każdego malucha. Tylu dmuchańców co tu, nie ma w żadnym innym miejscu Wrocławia. Jest to bowiem największy Park Rozrywki w tym mieście. Animatorzy wraz z największymi możliwymi zabawkami, takimi jak dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód, skoczki czy choćby układanki czekają tu na dzieci w każdym wieku. Należy podkreślić, że znajduje się tu aż 87 fantastycznych atrakcji, które zapewnią całodniową, rodzinną rozrywkę, bowiem Arena Gigantów przygotowała również kilka niespodzianek dla rodziców.

Na podstawie https://visitwroclaw.eu

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję