Z dziećmi na koniec świata. Odwiedź Czarogrody na Kaszubach

6 maj 2022
fantasy-g3853d9179_640

Wakacje tuż, tuż. Najwyższy zatem już czas planować letni urlop ze swoimi pociechami. Gdzie wybrać się z dziećmi na koniec świata, w tym roku? Zapraszamy do Czarogrodów, nowego rodzinnego parku rozrywki, który właśnie powstaje na Kaszubach.

Czarogrody – witajcie w świecie baśni

Czarogrody to nowy rodzinny park rozrywki, który powstaje w Celbowie, na Kaszubach. Miejscowość ta jest małą osadą w powiecie puckim, sięgającą czasów średniowiecza. Można się więc doszukać pewnych zależności Czarogrodów i Celbowa. I choć park nie nawiązuje do tej epoki, to należy przypomnieć, że w średniowieczu też wierzono w magię i czarownice.

Czarogrody przenoszą nas w świat baśni, magii, chochlików, elfów i czarodziei. To spotkanie ze stworkami, które pomagają ludziom, ale i przeszkadzają. Są to stworzenia znane Wam zapewne z legend, podań i klechd kaszubskich. Jak podają twórcy miejsca, każde z nich powstało z nasion życia, podobnie jak ślimaki, ważki, trawa i drzewa. Na swojej drodze spotkacie, elfy, chochliki, czarodziei, chochołki, stworki, olbrzymy, gobliny, ale też głównego bohatera legendy, małego chłopca Tobiego, który został wybrany przez czarodziejski amulet na swojego właściciela. Nie byłoby podania, gdyby nie czarnoksiężnik, który chce odzyskać stworzony przez siebie magiczny przedmiot. Jak potoczy się ta historia? Stwórzcie ją sami w Czarogrodach lub poszukajcie czarodziejskich stworków, które Wam ją zapewne opowiedzą do końca. Odwiedźcie świat magii i bawcie się dobrze. W końcu każdy z Was Travellersów chciał nie raz wrócić do czasów swojego dzieciństwa i przenieść się w świat baśni. Teraz będziecie mieli taką szansę.

Czarogrody – informacje praktyczne

Każdy rodzic wybierając się na całodniową wycieczkę z dziećmi do rodzinnego parku rozrywki, chce wiedzieć ile go będzie to kosztowało, w jakie dni i w jakich godzinach będzie mógł zabrać tam swoje pociechy, w jaki sposób dojechać do celu, czy na miejscu jest parking. To tylko kilka najważniejszych pytań, jakie zaprzątają głowę dorosłym, oprócz tego najważniejszego, czy rodzina będzie się dobrze bawić.

Czarogrody znajdują się w Celbowie, na Kaszubach, w województwie pomorskim, przy ulicy Kwiatowej 7. Najłatwiej dojechać więc tam swoim lub wynajętym samochodem. Obiekt jeszcze nie jest udostępniony gościom, ale jest już w ostatniej fazie tworzenia go. Wszelkie informacje praktyczne i użytkowe na razie pozostają tajemnicą. Jednak na profilu Facebooka, właściciele tego miejsca regularnie informują o postępach prac i zdradzają tajemnice atrakcji, jakie będą czekać na małych i dużych gości.

Czarogrody i ich atrakcje

Wedle informacji, które właściciele Czarogrodów udostępniają na swojej stronie internetowej, jak i w Social Mediach, Czarogrody mają być miejscem, gdzie będą się dobrze bawić zarówno mali, jak i duzi goście. Stąd też atrakcje są bardzo zróżnicowane. Jedną z największych (dosłownie i w przenośni) będzie zapewne wieża widokowa, czyli Twierdza Torina, z której można zjechać na zjeżdżalni. Inne również będa przyprawiać o zawrót głowy. Czarogrody zaproponują bowiem  swym gościom:

  • Place zabaw dla małych i dużych dzieci
  • Zjeżdżalnie
  • Egzotarium
  • Balance Park
  • Łąkę interaktywną
  • Wzgórze Amuletu
  • Uroczysko Elfów
  • Torinowe Skały
  • Virtual Reality Show

Nie zabraknie też miejsc, w których będzie można usiąść i smacznie jeść. Oprócz sporej części parku wydzielonej na punkt gastronomiczny właściciele przygotowali też piknikowisko, które pozwoli spokojnie wypocząć podczas posiłku na świeżym powietrzu. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, bowiem nie każdy rodzinny park rozrywki je oferuje, raczej dość rzadko spotyka się w nich takie miejsca. Z doświadczenia jednak wiemy, że pikniki są dla dzieci atrakcją samą w sobie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję