Wynajem samochodu WIELKA BRYTANIA

Wielka Brytania jest przede wszystkim krajem, w którym Polacy szukają możliwości zarobkowych, ale jest też turystycznym skarbem. W każdej części Wielkiej Brytanii można odkryć coś wyjątkowego, a w szczególności fascynują potężne zamki pośród malowniczych wzgórz. Należy zwrócić uwagę, w jaki sposób są projektowane parki i ogrody, które często wyglądają bardzo tajemniczo, ale przede wszystkim są doskonale uporządkowane i zadbane.

Wielka Brytania to wyspiarskie państwo otoczone przez wody Oceanu Atlantyckiego, Morza Północnego i Morza Irlandzkiego, a od stałego lądu Europy, a tym samym bezpośrednio od Francji oddzielone kanałem La Manche. Wielka Brytania składa się z: Anglii, Walii i Szkocji oraz z Irlandii Północnej, która zajmuje północną część wyspy Irlandia. Londyn jest stolicą Anglii, Cardiff Walii, a Edynburg Szkocji.

Natomiast stolicą Irlandii Północnej jest Belfast. Anglia zajmuje największą część Wysp Brytyjskich, a jedną z największych atrakcji na jej terenie jest Stonehenge. Charakterystyczny krąg potężnych kamieni jest zagadką na miarę budowy piramid. Naukowcy zastanawiają się, w jaki sposób powstał, a miejscu są przypisywane właściwości magiczne.

W Anglii warto zajrzeć do nadmorskich miejscowości takich jak Plymouth i Brighton. Wiele do zaoferowania ma Bristol, Manchester i Bath oraz wiele innych miejscowości. Góry Exmoor, Dartmoor i Góry Kambryjskie w Krainie Jezior sprzyjają aktywnej turystyce. W Walii zapraszają wspaniałe parki krajobrazowe i parki rozrywki. Z zamków i pałaców warto zobaczyć: Beaumiaris, Conwy Castle, Harlech Castle i Caernarfon.

Jednym z największych parków narodowych jest Park Narodowy Snowdodnia. Oprócz stolicy warto odwiedzić Newport i Swansea. Szkocja zajmuje jedną trzecią powierzchni Wielkiej Brytanii, a na dodatek przynależą do niej wyspy: Orkady, Hebrydy i Szetlandy. Szkocka kultura wyraźnie różni się od angielskiej i walijskiej. Na całym świecie znana jest szkocka whisky, a i rodzaj męskiej spódnicy, czyli kilt kojarzy się ze Szkocją.

Jeśli obawiasz się, że wynajem samochodu Wielka Brytania może być kłopotiwy na miejscu (barierą może być np. język), to możesz zarezerwować auto na wiele dni przed wyjazdem. W naszej porównywarce najmu dodane są najważniejsze wypożyczalnie aut Anglia, wybierz najlepszą dla Ciebie lokalizację.

Zobacz także:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję