Wynajem samochodu NOWA ZELANDIA

Nowa Zelandia jest nie tylko turystycznym rajem, ale również miejscem, w którym wiele osób z całego świata pragnie zamieszkać. Maorysi, będący rdzennymi mieszkańcami Nowej Zelandii, nazywają ją Krajem Długiej Białej Chmury z powodu białych chmur, które niemal nieustannie wiszą nad górskimi łańcuchami Alp Południowych. To wyspiarskie państwo jest zlokalizowane na Oceanie Spokojnym. Składa się z Wyspy Północnej i Wyspy Południowej oraz licznych mniejszych wysp, z których warto odwiedzić Wyspę Stewart i Wyspę Chatham.

tani wynajem aut Nowa Zelandia

Niesamowite, pełne bujnej zieleni krajobrazy Nowej Zelandii mogli podziwiać wszyscy, którzy oglądali „Władcę Pierścieni”. Reżyser Peter Jackson uznał, że sceneria wysp będzie idealna do jego filmu. W Nowej Zelandii są jedyne w swoim rodzaju źródełka z najczystszą wodą, a w wielu miejscach można zobaczyć jak się pasą olbrzymie stada owiec. Warunki na wyspach sprzyjają uprawianiu najróżniejszych form sportu. Można oddać się spokojnym wędrówkom i biegom, wszelkiego rodzaju sportom wodnym, jaki i zajęciom bardziej ekstremalnym: spływom górskim, morskiemu kajakarstwu, skokom na bungee lub zorbingowi.

Wynajem samochodu Nowa Zelandia

W okresie zimowym tzn. między lipcem i wrześniem można poświęcić się sportom zimowym. Region gorących źródeł i gejzerów Park Narodowy Wai-O-Tapu to kraina, która potrafi zaskoczyć. Wystarczy wybrać się nad Champagne Pool, czyli Szampański Basen, aby przekonać się, że najwspanialszym artystą jest natura. Wodny zbiornik mieni się kolorami tęczy i to kolorami bardzo wyrazistymi. Jest to spowodowane trzęsieniami ziemi i obecnością takich składników jak złoto, siarka, arszenik, antymon i rtęć.

Tani wynajem samochodów Nowa Zelandia

Przepiękne jeziora są rozmieszczone w różnych częściach Nowej Zelandii: niebieskie jezioro Pukaki u stóp Mount Cook, Emerald Lakes w Parku Narodowym Tongariro czy też Tekapo. Nowa Zelandia zachwyca zarówno fauną, jak i florą. Wyspy lub okoliczne wody zamieszkują pingwiny żółtookie, lwy morskie Hookera, papugi Kakapo i alepejskie Kea oraz delfiny Hektora – najmniejszy gatunek delfinów.

Tani wynajem samochodów Nowa Zelandia

Jako że mieszkacy Nowej Zelandii utrzymują się także z turystyki możemy liczyć na szeroką ofertę wynajmu samochodów Nowa ZElandia, skuterów i innych pojazdów. Wypożyczalnie aut działają na większych wyspach, zapewniając wypożyczenie samochodu na ciekawych warunkach.

 

 

 

Zobacz także:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję