Wynajem samochodu MEKSYK

W Ameryce Północnej w otoczeniu wód Oceanu Spokojnego, Zatoki Meksykańskiej i Morza Karaibskiego, a na dodatek w sąsiedztwie Stanów Zjednoczonych, jest zlokalizowany Meksyk. Niektóre elementy kultury meksykańskiej są tak charakterystyczne, że są rozpoznawalne na całym świecie. Tequila podbiła serca wielu amatorów oryginalnych alkoholi. Obecnie prawdopodobnie w każdym miejscu na świecie można zamówić burito – farsz zawinięty w tortillę.

wynajem samochodów Meksyk

Słomiany kapelusz z szerokim rondem to z kolei sombrero. Z Meksykiem kojarzą się również potężne kaktusy, które są częścią meksykańskiego krajobrazu. Kultura Meksyku wiąże się ściśle z kulturą ludów indiańskich: Azteków i Majów. Charakterystycznymi zabytkami są piramidy Majów. Stolicą Meksyku jest miasto o tej samej nazwie. Jest trzecim największym miastem świata.

tani wynajem samochodów meksyk

W stolicy pozostało wiele śladów po pradawnej cywilizacji Azteków: pałace i świątynie, Piramida Słońca, Piramida Księżyca, pradawne miasto Teotihuacan i Pałac Quetzalcoatla. Ponadto wśród interesujących zabytków znajdują się: Katedra Metropolitalna, Pałac Prezydencki, Bazylika Matki Boskiej i Muzeum Antropologiczne.

Piękne plaże Acapulco czekają na chętnych wrażeń i rozrywki. Za jedną z najpiękniejszych plaż świata jest uważana plaża Pie de la Cuesta, która jest oddalona zaledwie o 5 km od samego Acapulco. wynajem samochodu meksykOdkrywaniu przyrody można się oddać w Parku Narodowym Tres Palos Laguna. U podnóży gór Sierra Madre leży natomiast Monterrey, w którym najciekawszym zabytkiem jest Palacio del Obispado. Interesujących rzeczy można dowiedzieć się w Muzeum Sztuki Współczesnej – Museo de Arte Contemporaneo. Krajobrazy Zatoki Meksykańskiej są bardzo malownicze i na jej bajecznym wybrzeżu znajduje się miasto Veracruz.

Najwspanialszym zabytkiem jest fort San Juan de Ulua, ale warto się wybrać do największego morskiego akwarium Ameryki Łacińskiej – Acuario. Latarnia morska El Faro, Santiago Bastion, XVII-wieczny ratusz, kościół La Pastoro i XVIII-wieczny dom inkwizycji również wzbudzają powszechne zainteresowanie.

Trudno sobie wyobrazić zwiedzanie tak dużego państwa jak Meksyk bez samochodu. Samochód wypożyczyć w większych miastach, przy lotniskach czy dworcach kolejowych. Wypożyczalnie aut oferują ceny konkurencyjne dla podróżnych z całego świata.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję