Wynajem samochodu IZRAEL

W zachodniej części Azji nad Morzem Śródziemnym, i małą częścią nad Morzem Czerwonym, znajduje się Izrael. Izrael jest krajem, w którym większość mieszkańców to wyznawcy judaizmu, ale część osób to również wyznawcy islamu. Życie toczy się według kalendarza żydowskiego, w którym siódmy dzień tygodnia to szabas. W ten dzień zabronione jest wykonywanie pracy. O kuchni izraelskiej z pewnością nikt nie powie, że jest jednorodna. W restauracjach popularnymi przekąskami są: falafel, hummus, tahina i baklava.

Stolicą Izraela jest Tel Awiw, chociaż zdaniem Izraelczyków rolę stolicy pełni Jerozolima. Jednak Jerozolima nigdy nie została uznana za stolicę przez prawo międzynarodowe. Modernistyczne białe budynki dominują w architekturze Tel Awiwu i dlatego do stolicy przylgnęło określenie Białe Miasto. Budynki zostały uznane przez UNESCO za godne wpisania na światową listę dziedzictwa. Jerozolimy nie można opuścić bez odwiedzin w Muzeum Izraela, ale na uwagę zasługuje również Muzeum Archeologiczne Rockefellera.

W Jerozolimie jest sławna Ściana Płaczu – mur, w którego szczelinach wyznawcy judaizmu pozostawiają karteczki z modlitwami. Miasto jest pełne miejsc niezwykłych pod względem religijnym i pozostaje tak samo ważne dla wyznawców judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Największą atrakcją turystyczną Izraela jest kąpiel w Morzu Martwym. Morze Martwe to właściwie bezodpływowe jezioro o dużym zasoleniu, w którym swobodnie mogą kąpać się osoby, które nie potrafią pływać. Duże zasolenie powoduje, że ciało bez problemu unosi się na powierzchni wody, a nie idzie na dno.

W pobliżu Morza Martwego znajduje się starożytna twierdza Masada. Na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO znalazł się zabytkowy kompleks Akki z krzyżacką twierdzą. Podróż do Aszkelonu to podróż do jednego z najstarszych miast na świecie, gdzie pozostały ruiny starożytnych budowli. Miastem o znaczeniu międzynarodowego kurortu stał się Ejlat, w którym istnieje możliwość pływania z delfinami i wizyty w Podwodnym Obserwatorium oraz Parku Morskim.

Przemierz Izrael własnym środkiem transportu za sprawą wynajmu samochodów Izrael. Lokalne wypożyczalnie aut oferują dobre warunki najmu. Poznaj je dzięki wyszukiwarce najmu na naszej stronie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję