Wynajem samochodu INDONEZJA

Indonezja to ogromny archipelag złożony z 17 tysięcy wysp zlokalizowanych na wodach Oceanu Spokojnego i Oceanu Indyjskiego. Tylko część wysp jest zamieszkała. Wiodącą religią jest islam, ale na Bali dominuje hinduizm. Bali jest jedną z Małych Wysp Sundajskich i jednym z najczęstszych celów turystycznych. Wyspa jest wyposażona w port lotniczy. Większą jej część porastają gęste lasy tropikalne. W ogóle przyroda Indonezji jest bardzo bogata.

wynajem samochodów indonezja

Jedną z atrakcji na Bali, i nie tylko, są tarasowe uprawy ryżu. Takie pola ryżu poukładane piętrowo na zboczach wzgórz wyglądają niezwykle malowniczo. Dla mieszkańców Indonezji, którzy utrzymują się w dużej mierze z rolnictwa, takie widoki są chlebem powszednim. Najważniejsze miasta na Bali to: Denpasar – stolica wyspy, Singaraja, Klungkung i Kuta. W każdej części Indonezji można odkryć coś niezwykłego. Na wspomnianej wyspie bardzo odrębna jest cała kultura – zarówno taniec, jak i malarstwo lub rzeźba.

wynajem samochodów Bali

Najwyższy szczyt Gunung Agung, osiągający 3142 m n.p.m., jest uznawany za siedzibę bogów. Na wyspie Flores panuje z kolei religia katolicka. Na jej terenie założono Park Narodowy Komodo, w którym żyją słynne Smoki z Komodo, czyli gady z rodziny waranów, będące największymi jaszczurkami, które obecnie żyją na ziemi. Turystyka kwitnie także w obrębie Wielkich Wysp Sundajskich. Największe i najpowszechniej odwiedzane wyspy to: Sumatra, Jawa, Borneo i Celebes. Na Jawie znajduje się stolica Indonezji, Dżakarta. Krajobrazy Jawy pełne wulkanów i rajskich plaż zapierają dech w piersiach.

tani wynajem samochodów Indonezja

Podczas wędrówki po miejscowych parkach narodowych można z bliska przyglądnąć się wulkanom. W Indonezji zachowało się dużo zabytkowych świątyń, ale zabytki światowej klasy są zlokalizowane właśnie na Jawie, a są to: hinduistyczna świątynia Prambanan i buddyjska świątynia Borobudur. Kultura Indonezyjska jest bardzo zróżnicowana i bez względu na to, na jakiej wyspie się znajdziemy możemy liczyć na wiele atrakcji. Z niebiańskich plaży schodzi się z bólem serca, ale Indonezja to także kraj, w którym uprawianie trekkingu jest wręcz wpisane w tradycję.

Jeśli chcesz zadbać o wynajem auta Indonezja nim odwiedzisz ten orientalny kraj, sprawdź promocje wypożyczalni aut. Możesz to zrobić w wyszukiwarce najmu w naszym serwisie.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję