Wynajem samochodu INDIE

Południową część Azji zajmują Indie – niezwykle piękny i egzotyczny kraj, w którym wiodącą religią jest hinduizm. Przez jego terytorium przebiegają monumentalne łańcuchy gór Karakorum i Himalajów. Indie z trzech stron oblewają wody: Morza Arabskiego, Zatoki Bengalskiej i Morza Andamańskiego. Na pełne poznanie kultury Indii trzeba by było poświęcić wiele czasu. Tradycyjnym strojem, który noszą kobiety jest sari – długa płachta materiału odpowiednio upinana. Stroje są bardzo barwne, a nawet tkane złotem i wysadzane kamieniami.

Wynajem samochodów Indie

Należy pamiętać, że jedzenie spożywa się wyłącznie przy użyciu prawej ręki, gdyż lewa jest postrzegana jako nieczysta i służy raczej do dbania o higienę intymną. Przed wejściem do świątyń obowiązkowo ściąga się buty. Kuchnia Indii obfituje w aromatyczne przyprawy. Gęsty sos o nazwie chutney może mieć różne smaki i jest podawany do większości potraw. Na terenie Indii założono ponad 80 parków narodowych, a do największych zalicza się Kanha National Park. Stolicą Indii jest Delhi, gdzie wiele zabytków zostało wpisanych na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

wynajem samochodu Indie

Najważniejsze zabytki to: Grobowiec Humajuna, minaret Kutb Minar, meczet Dżami Masdżid, Czerwony Fort, Świątynia Lotosu czy też Raj Ghat, gdzie kremacji poddano ciało Ghandiego. Chandni Chowk jest ulicą, którą widziało wiele osób na całym świecie, ponieważ stanowi miejsce akcji filmów bollywoodzkich. W miejscowości Armistar najciekawszym obiektem jest Złota Świątynia.

Do najważniejszych zabytków w całych Indiach należy kompleks świątyń w Khajuraho, który został wybudowany na przestrzeni lat 950 – 1050. Kalkuta jest dawną stolicą Indii i jak przystało na znakomity ośrodek kulturalny posiada mnóstwo zabytków, muzeów i największą w Indiach Bibliotekę Narodową. Pałac Królewski, Fort Zwycięstwa i Czerwony Klasztor z pięknym posągiem Buddy czynią miasto Leh bardzo interesującym. Nad świętą rzeką Ganges znajduje się Varnasi. Właśnie w tym mieście można zobaczyć Hindusów obmywających w rzece swoje ciała i kremacje odbywające się na jej brzegu.

Jeśli obawiasz się, że wynajem samochodu Indie może być kłopotiwy na miejscu (barierą może być np. język), to możesz zarezerwować auto na długi czas przed wyjazdem. W naszej porównywarce najmu dodane są setki wypożyczalni aut, wybierz najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję