Wynajem samochodu HOLANDIA

Holandia jest europejskim krajem usytuowanym nad Morzem Północnym. Z Holandią nierozerwalnie kojarzą się wiatraki i tulipany. Sery holenderskie nie mają sobie równych, a jednym z najczęściej kupowanych holenderskich serów w Polsce jest Gouda. W Alkmaar pomiędzy kwietniem i wrześniem jest organizowany targ serowy, który przyciąga ludzi z całego świata. Duże obszary kraju są pokryte lasami, ale kultura Holandii jest mocno związana z morzem.

wynajem samochodów Holandia

Ukształtowanie nizinne sprzyja zamiłowaniu Holendrów do rowerów, które stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych środków transportu. Państwo ma wiele do zaoferowania pod względem kulturowym. Organizowane są liczne wystawy, a galerie, teatry i lokale muzyczne można znaleźć niemal wszędzie. Funkcję stolicy pełni Amsterdam, w którym największe poruszenie wzbudza Dzielnica Czerwonych Latarni.

wynajem samochodu Holandia

Tymczasem w mieście znajduje się o wiele więcej atrakcji. W Hadze swoją siedzibę ma kilka ważnych instytucji, w tym Międzynarodowym Trybunał Sprawiedliwości. Holenderski parlament mieści się w najstarszym budynku miasta – Binnehof. W przeszłości budynek służył jako zamek myśliwski miejscowemu możnowładcy. Zamek posiada interesującą Salę Rycerską. Jego wizerunek odbija się w wodach Dworskiego Stawu.

Królewska Galeria Malarstwa Mauritshuis umożliwia podziwianie dzieł najwybitniejszych malarzy: Rembrandta, Rubensa, Vermeera i wielu innych. W Hadze warto zobaczyć: Pałac Pokoju, Pałac Huis ten Bosch, gotycki kościół św. Jakuba i miniaturowe miasteczko Madudoram. Sztuczne rzeki oplatają kolejne wspaniałe miasto holenderskie, Rotterdam.

Poza oceanarium i ZOO Diergaarde Blijdrop możtani wynajem aut Holandiana podziwiać wiele zabytków i odwiedzić muzea takie jak: Muzeum Morskie, muzeum historii miasta – Museum Het Schielandshuis i muzeum obrazów artystów flamandzkich i niderlandzkich – Museum Boijmans Van Beuningen. Maastricht zyskało sławę na całym świecie dzięki Traktatowi z Maastricht, ale miasto zachęca do odwiedzenia pięknymi parkami i zabytkami takimi jak pozostałości fortyfikacji z XVII w.

Choć w Holandii bardzo popularnym środkiem transportu jest rower, rozważ wynajem samochodów Holandia. Wypożyczalnie aut działają we wszystkich większych miastach. Wyszukaj auto w dogodnym terminie za pomocą naszej porównywarce.

Zobacz także:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję