Wynajem samochodu DOMINIKANA

Już samo Morze Karaibskie przywodzi na myśl wakacje na wyspach pełnych dzikich plaż, na których można oddać się słodkiemu lenistwu. Rajskie krajobrazy odnajdujemy między innymi na Dominikanie, która zajmuje dwie trzecie powierzchni wyspy Haiti. Dominikana, a dokładnie Republika Dominikany oferuje wymarzone słońce, białe piaszczyste plaże i nieskazitelnie czystą, mieniącą się błękitem i turkusem, wodę. Trzeba jednak wiedzieć, kiedy wybrać się na najpiękniejszą z karaibskich wysp.

wynajem samochodów Dominikana

Wysokie temperatury panują tutaj przez cały rok, ale na okres od maja do września przypada pora deszczowa. Nie wszystkie miejscowości na wyspie są tak zachwycające jak na widokówkach lub zdjęciach w Internecie, ale wymarzone wakacje na pewno można spędzić w miejscowości Punta Cana. Jest idealna dla osób, które marzą o leniuchowaniu na plaży. Cudowne plaże czekają również w Bavaro, Bayahibe, Las Terrenas i Las Galeras. Playa Dorada kieruje swoją ofertę przede wszystkim do wielbicieli sportów wodnych.

Wszechobecna tropikalna przyroda jest niezwykle bogata i barwna. Wypoczynek wśród gajów palmowych, kakaowców, bananowców i drzew cytrusowych pozostaje niezapomnianym przeżyciem. Kwiaty wprawiają w zdumienie intensywnością kolorów i fantazyjnymi kształtami. Amatorzy aktywnego spędzania czasu mogą wspiąć się na siedem wodospadów lub zdecydować się na spływ pontonem po górskiej rzece. Zachwycające krajobrazy są udziałem wyspy Saona. Rajskich widoków dostarcza też pobyt na Półwyspie Samana, w którego pobliżu można zaobserwować wieloryby.

tani wynajem aut Dominikana

Większe kurorty, jak i małe wioski witają turystów z otwartymi ramionami. Na największą uwagę zasługuje stolica Dominikany – Santo Domingo. Stare Miasto obfituje w zabytki kolonialne. Pomnik Kolumba znajduje się w historycznej części miasta, Plaza Maria de Toledo. Nieopodal wznosi się katedra Santa Maria de Menor z XVI w.. Oprócz ciekawych muzeów na uwagę zasługuje Ogród Botaniczny z tropikalną roślinnością Dominikany i Ogród Zoologiczny, w którym stworzono zwierzętom naturalne warunki zamiast tradycyjnych klatek.

Odkrywanie dzikich plaż Dominikany ułatwić może wynajem samochodów Dominikana. Posiadając aut z jednej z okolicznych wypożyczalni samochodów stajemy się bardziej mobilni i poprostu możemy zobaczyć więcej. Zarezerwuj auto w dogodnym terminie w naszej wyszukiwarce.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję