Wynajem samochodu CZECHY

Kiedy pada nazwa Czechy, większość Polaków od razu się uśmiecha. Czesi są sympatycznym narodem, a w ich kraju jest wiele do zwiedzania, ale powodem uśmiechu jest język, który niby brzmi podobnie do polskiego, ale jest jednak zupełnie inny. W Czechach należy uważać, gdy mówi się po polsku, ponieważ niektóre słowa brzmią identycznie jak w naszym języku, ale mają zupełnie inne znaczenie, dlatego rozmowy polsko-czeskie są często pełne śmiechu.

Na terenie Czech jest wiele regionów turystycznych. Wymienić należy przede wszystkim: Góry Izerskie, Góry Łużyckie, ziemię Szluknowską, ziemię Fryndlantską i krainę Machy. Jezioro Machy jest otoczone górzystymi terenami, przez które przebiegają liczne szlaki, a dodatkową atrakcję stanowią ruiny zamków. Wszystkie z wyżej wymienionych regionów są wyjątkowymi terenami, sprzyjającymi turystyce górskiej.

Koniecznie trzeba odwiedzić Czeski Raj, należący do sieci europejskich geoparków UNESCO. Ponad dolinami, spośród lesistych obszarów, wyłaniają się imponujące skały. Na terenie parku znajdują się obiekty tradycyjnej ludowej architektury. Morawy i Karkonosze to również jedne z piękniejszych rejonów Czech. Praga jako stolica dumnie pełni swoją rolę, a decyduje o tym jej urzekająca aura. Jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie, a na dodatek położonym tak blisko Polski. Zamek Praski czy też inaczej Zamek na Hradczanach to dawna siedziba królów czeskich.

Pod względem wielkości przewyższa wszystkie średniowieczne zamki. Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Pragi jest Most Karola o długości przekraczającej pół kilometra. Do stolicy Czech koniecznie trzeba wybrać się z aparatem fotograficznym, ponieważ miasto zachwyca na każdym kroku. Na Starym Mieście uwagę przykuwa zegar astronomiczny na ratuszu, kościół NMP i pomnik Jana Husa.

Mnóstwo miast zasługuje na uwagę, a wśród nich: Brno, Czeskie Budziejowice, Karlowe Wary, Liberec, Ostrawa, Pilzno i Telc. W Czechach serwowane jest wyśmienite piwo, a najbardziej rozpoznawalną potrawą są knedliki.

Jeśli do Czech wybierasz się autokarem, poznaj oferty na wynajem samochodów Czechy z naszej wyszukiwarki. Prezentuje ona wachlarz różnych samochodów z oferty czeskich wypożyczalni aut. Wybierz najbardziej odpowiedni pojazd dla siebie już dziś.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję