Wynajem samochodu BELGIA

Belgia to państwo federacyjne, z niewielką częścią leżącą nad Morzem Północnym. W zależności od regionu mieszkańcy porozumiewają się w języku niderlandzkim zwanym też flamandzkim lub francuskim. Stolicą państwa jest Bruksela, ale wiele innych obszarów również cieszy się popularnością wśród turystów. Spa i Ostedna stały się cenionymi nadmorskimi uzdrowiskami.

Amatorzy aktywnego wypoczynku z pewnością nie będą rozczarowani możliwościami, jakie oferują góry Ardeny. Poza miłośnikami górskich wędrówek i wspinaczek można spotkać spadochroniarzy. Zimą Ardeny zamieniają się w mekkę narciarstwa i innych sportów zimowych. Kuchnia belgijska opiera się na kuchni francuskiej, ale Belgia słynie przede wszystkim z wyśmienitej czekolady. Koronkarstwo i tkactwo należą do tradycji ludowych, które są chętnie przedstawiane turystom. Poza wizytą w stolicy należy również odbyć wycieczkę po Antwerpii. Właśnie w tym mieście urodził się wybitny malarz, Peter Paul Rubens. Koniecznie trzeba odwiedzić muzeum stworzone w kamienicach, które niegdyś były własnością malarza.

Wynajem samochodu Belgia

Warto pokusić się o odwiedzenie Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Morskiego w zamku Steen. Najważniejsze zabytki miasta są skupione wokół Grote Markt – Rynku Głównego. Ratusz pochodzi z XVI w., a jedną z najwyższych katedr na świecie jest katedra Najświętszej Marii Panny. Ponadto Antwerpia jest światową stolicą wyrobu ozdobnych diamentów. ZOO w Antwerpii zalicza się do najstarszych na świecie. Brugia jest miastem z licznymi kanałami, dlatego porównuje się ją do Wenecji. Obowiązkowym punktem zwiedzania dla wszystkich łasuchów jest Muzeum Czekolady – Choco Story.

Inne muzea warte uwagi to: Muzeum Diamentów i Muzeum Koronczarstwa. Na listę zabytków UNESCO została wpisana miejscowa Starówka. Uwagę zwraca bazylika Heilige Bloed Basiliek i kościół Onze Lieve Vrouwkerk z rzeźbą wykonaną przez Michała Anioła. W Chaleroi oczarowuje barokowa bazylika św. Christophera. Ciekawym miejscem jest Muzeum Szkła. Gandawa kusi widokiem okazałych zamków i wystawą kwiatów i roślin – Floralies of Ghent o światowej renomie.

Przemierzanie pięknej Belgii łatwiejsze będzie, gdy będziemy posiadać pojazd. Wynajem samochodu Belgia udostępniają liczne wypożyczalnie aut. Sprawdź promocje w naszej wyszukiwarce i tanio wypożycz samochód.

Zobacz także:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję