Wynajem samochodów AUSTRALIA

Australia to nie tylko najmniejszy kontynent, ale również państwo, które zajmuje zdecydowaną większość tego kontynentu. Stolicą Australii jest Canberra usytuowana w głębi lądu, ale w Australii jest wiele miast, które oferują wspaniałe atrakcje. Najczęstszymi celami podróży są Sydney i Melbourne, ale w Adelajdzie są nieustannie organizowane interesujące festiwale. Poza tym można zwiedzić Stare Więzienie Adelajdy lub Muzeum Australii Południowej. Coober Pady nie ma wiele do zaoferowania turystom, ale jeżeli akurat znajdzie się na trasie podróży to koniecznie trzeba się w nim zatrzymać ze względu na kopalnie i muzeum cennych opali. Wyjątkowy widok stanowią stare podziemne domy.

Australia słynie z Wielkiej Rafy Koralowej, ale nie trzeba nurkować, aby nasycić oczy pięknem podwodnego świata. Z brzegu miasta Darwin są widoczne bajeczne koralowce. Darwin zachęca do przybycia także ekspozycją pereł i bliskością Parku Narodowego Kakadu. Znajdujący się pod ochroną diabeł tasmański, dobrze znany z kreskówek, pochodzi z Tasmanii – najmniejszego stanu Australii. Sercem Tasmanii jest Hobart z mnóstwem warsztatów rzemiosła artystycznego, galeriami i zabytkami. Gold Coast czyli Złote Wybrzeże skłania do wypoczynku na złocistym piasku nad krystalicznie przejrzystymi wodami Oceanu Spokojnego.

Wizyta w Australii to wyjątkowa okazja poznania kultury Aborygenów. Ayers Rock jest szczególnym widokiem. Potężny monolit pośród piaszczystych terenów mieni się różnymi odcieniami czerwieni o wschodzie i zachodzie słońca. Aborygeni nazywają górę Uluru i jest dla nich miejscem świętym. W pobliżu Hyden można podziwiać Wave Rock czyli granitową skałę przypominającą falę, mieniącą się różnymi barwami. Najwyższy szczyt Australii to Góra Kościuszki nazwana na cześć polskiego bohatera narodowego przez pierwszego zdobywcę góry, Pawła Strzeleckiego.

Wokół Australii są zlokalizowane liczne wyspy i przynajmniej kilka z nich warto odwiedzić, np.: Wyspę Kangura, Wyspę Bożego Narodzenia, Wyspy Kokosowe lub Wyspę Lord Howe. Niepowtarzalną przyrodę Australii można lepiej poznać w licznych parkach narodowych.

Trudno sobie wyobrazić zwiedzanie tak dużego kontynentu jak Australia bez wynajmu samochodu. Samochód można wypożyczyć w większych miastach jak Canberra, Sydney, Adelajda, przy lotniskach czy dworcach kolejowych. Wypożyczalnie aut oferują ceny konkurencyjne dla turystów z całego świata.

Zobacz także:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję