Wielkanocny urlop

26 marca 2018
model-3229759_960_720

Ach, gdyby tak nie piec mazurka, nie malować jajek, nie gotować żurku, ale w pełni cieszyć się atmosferą wiosennych świąt. Gdyby tak wybrać się na wielkanocny urlop i odpocząć od sprzątania, gotowania i narzekania rodziny, pytań dalekiej cioci, kiedy się ożenimy, założymy rodzinę lub wujka kiedy zaczniemy więcej zarabiać. Poznajcie najpiękniejsze miejsca Europy, idealne na wielkanocne wojaże.

Właśnie pojawiły się nowe, wielkanocne allerty cenowe dotyczące tanich linii lotniczych i wielu hosteli w małych (i nie tylko) ale urokliwych miejscach starego kontynentu. Dzięki nim możemy za niewielkie pieniądze udać się na wiosenne wojaże, a także odpocząć od świątecznej krzątaniny w domu i męczących przygotowań.

Oferty first i last minute

toskaniaBiura turystyczne właśnie zaczęły swoje wyprzedaże, a także wprowadziły nowe kierunki podróży do swoich ofert. Prym wśród okazji wiodą Hiszpania i Włochy. Kwieciste domy w Maladze, wielkanocne pochody zakapturzonych Bractw w dużych miastach, takich jak Walencja, Madryt czy Barcelona, spektakle teatralne upamiętniające drogę krzyżową Jezusa, robią wrażenie nie tylko na mieszkańcach tego kraju, ale przede wszystkim na turystach. Wielkanoc we Włoszech jest równie barwna i ciekawa, gdyż Wielki Tydzień to przede wszystkim kolorowe i zorganizowane z wielkim rozmachem procesje, zaczynające się w Wielki Piątek. W drugi dzień Wielkanocy warto udać się do słonecznej Toskanii, aby zdobyć jeden z trzech najwyższych szczytów tego regionu: Monte Prado, Monte Pisanino lub Corno alle Scale, jak również rozkoszować się tutejszą kuchnią i winami. Te podobno są jednymi z najlepszych na świecie.

Wielkanoc u Bacy

alpine-2573466_960_720 Wielkanoc u polskiego Bacy cieszy się równie dużym powodzeniem jak i Boże Narodzenie, szczególnie wśród tak zwanych miastowych, którzy pragną święta spędzić na łonie natury. Co zaserwują nam górale podczas świątecznych posiłków? Przede wszystkim prawdziwe, drożdżowe baby. Ich smak na długo pozostaje w pamięci, zapewne dlatego, że góralskie gospodynie dodają do nich świeżego mleka od krowy i prawdziwego, samodzielnie wyrabianego masła. Nie zabraknie zapewne też takich specjałów jak pieczona baranina i/lub prosiak, postnego kapuśniaku, podhalańskich moskoli, grilowanych oscypków i oczywiście grzańca. Ale oprócz pysznego jedzenia górale zapewniają także swoim gościom niezapomnianą zabawę podczas ognisk, grilla oraz wspólnych biesiad. Dla chętnych organizowane są także wycieczki po górskich szlakach turystycznych i wspólne, wieczorne opowiadanie legend tego regionu.

Wielkanoc za wschodnią granicą

lwówOsobom lubiącym spędzać święta w mieście z pewnością spodoba się wycieczka za naszą wschodnią granicę, do Lwowa. Tym bardziej, że Wielkanoc jest szczególnym świętem dla kościoła prawosławnego. Głównymi atrakcjami Lwowa  podczas wiosennych świąt są Wielkanocny Jarmark, który rozpoczyna się we wtorek, po lanym poniedziałku i odbywa się przy Wałach Hetmańskich, a także wizyta w parku etnograficznym, gdzie w Wielkanoc można spotkać spotkać mieszkańców miasta, przebranych w ich tradycyjne, ludowe stroje. Na Ukraińskich stołach królują drożdżowe baby, łazanki, jajecznica, barszcz ukraiński, żurek oraz mocno okraszane skwarkami, ruskie pierogi.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję