Weekendowy Spacer. Nowa Holandia w Elblągu- Hit czy Kit?

28 sierpnia 2018
20180630_134339

Nowa Holandia to kompleks rekreacyjno- wypoczynkowy, znajdujący się na drodze S7, prowadzącej z Gdańska do Warszawy, na wysokości Elbląga. Rodzinny Park Rozrywki reklamowany jest jako jeden z największych tego typu obiektów w północnej Polsce. Jaka jest naprawdę Elbląska Holandia? To hit czy kit?

Koszty

20180630_134339To właśnie reklama sprawiła, że postanowiliśmy wziąć dzieci i wyruszyć do Elbląga, w poszukiwaniu niecodziennej rozrywki. Telewizyjny spot reklamowy oferował niekończącą się zabawę dla całej rodziny, na wielkim obszarze. Zdjęcia zamieszczone w internecie krzyczały: „Przyjedź tu, nie będziesz żałować”. Wsiedliśmy więc w pociąg do Elbląga, następnie taksówkę (koszt przejazdu z Dworca to około 20zł, co było miłą niespodzianką) i udaliśmy się do Nowej Holandii. Cennik znajdujący się przy wejściu okazał się zaskakująco tani. Bilety były bowiem w cenie 29 i 26 zł i obejmowały większość atrakcji.

Atrakcje

20180630_110552Park Rozrywki Nowa Holandia liczy aż 22 ha powierzchni.  Tuż przy wejściu na dzieciaki czekał obłędny  tunel. Jak się okazało przejście 6-ciu metrów jego długości stało się dla nich nie lada atrakcją. Wychodziły i wchodziły bez końca. Również Lew Gigant jest miejscem, z którego trudno było maluchy wyciągnąć. Na szczęście dzień jest długi, a w parku nie ma ograniczeń czasowych. Bawicie się ile chcecie, i gdzie chcecie. Wielka zjeżdżalnia, którą szczyci się Park Rodzinnej Rozrywki, liczy aż 28 metrów wysokości. Gdy dziecko na nią wchodzi traci się z nim kontakt zarówno wzrokowy jak i emocjonalny. Dmuchaniec  ten to jednak nie tylko zjeżdżalnia, ale też wielka poducha do skakania i ścianka wspinaczkowa. Na uwagę w Parku zasługuje również park linowy, trampoliny, stanowisko strzelania z łuku, rejs tramwajem wodnym, a dla mniejszych dzieci małpi gaj. Inne atrakcje to nic nadzwyczajnego. „Poszukaj Franka” to zwykła piaskownica, „Kopalnia złota” i „Dwór Króla Artura” również są przereklamowane, podobnie jak Wyspy Stonehenge , Moai, Potworów i Iluzji. Największe rozczarowanie stanowi jednak „Osada Wikingów”, która zbudowana jest z 3 chat.

Gastronomia

Na terenie Parku występują tylko małe punkty gastronomiczne z lodami i fast foodami. Przed wejściem jednak znajduje się Karczma, którą polecają taksówkarze i mieszkańcy Elbląga. Dzięki opaskom na ręku ,zakładanym przy zakupie biletów do Nowej Holandii, można wchodzić i wychodzić z niej przez cały dzień, zatem obiad w restauracji nie stanowi problemu. Ceny serwowanych potraw są normalne, na poziomie innych tego typu lokali gastronomicznych. Podawane porcje są duże i smaczne. Jedyny minus, że po kartę i zamówienie dań należy samemu podejść do kasy, co stanowi pewnego rodzaju chaos w tym miejscu.

Podsumowanie

Stosunek jakości Rodzinnego Parku Rozrywki do ceny jest bardzo dobry. Brak ograniczenia czasowego stanowi dodatkowy plus. Zdecydowanie można w tym miejscu spędzić cały dzień, aczkolwiek raczej z młodszymi niż starszymi dziećmi. Polecamy Wam to miejsce na weekendowy spacer po Elblągu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję