Wakacje all inclusive na hiszpańskich wybrzeżach

6 maja 2017
Costa Espana

Złote piaski, błękitne laguny, liczne zatoczki i parki krajobrazowe, cień padający z liści palm, kolorowe drinki, zabawy taneczne do białego rana… Tak większość turystów wyobraża sobie idealny urlop. Dlatego duże ich grono, w tym roku spędzi wakacje all inclusive na hiszpańskich wybrzeżach.

Costa EspanaCoraz więcej osób swój urlop spędza na hiszpańskich wybrzeżach. Gwarantują one bowiem, przez większą część roku, słoneczną pogodę. Dodatkowym atutem jest radosne usposobienie Hiszpanów, którzy są bardzo gościnni i lubią dobrą zabawę.

Osoby młode i bezdzietne najchętniej wybierają się na wybrzeża położone na Balearach i Wyspach Kanaryjskich. Najbardziej oblegane przez nich wyspy to Ibiza, Majorka i Fuerteventura. Ibiza przyciąga przede wszystkim imprezami tanecznymi, które trwają do białego rana. Tutejsze kluby i bary zapewniają bowiem dobrą zabawę przy współczesnych, najmodniejszych przebojach Costa Espanamuzycznych. W ciągu dnia turyści mogą korzystać z ofert szkół sportów wodnych, takich jak windsurfing, żeglarstwo czy nurkowanie. Alternatywą jest opalanie się na plażach położonych na linii brzegowej, która liczy 210 kilometrów długości. Zatoczki, wydmy oraz szerokie plaże pomimo dużej liczby korzystających z nich turystów, zapewniają relaks i spokój.

Majorka oprócz pięknych plaż i turkusowej, śródziemnomorskiej wody, oferuje bardzo komfortowe hotele, z licznymi strefami SPA i wellness, jak również możliwość zwiedzania tutejszych zabytków, takich jak XIV wieczny Zamek Bellver czy Pałac de l’Almudaina. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą zwiedzić między innymi Smocze Jaskinie lub spacerować po położonych w pobliżu parkach i ogrodach.

all inclusiveFuertevetura to jedna z najstarszych Wysp Kanaryjskich. Jej zróżnicowana roślinność podkreśla piękno wulkanicznych krajobrazów. Plaże Fuerteventury liczą 150 kilometrów długości, a dodatkowymi atrakcjami wyspy są wytwórnie serów oraz szkoły windsurfingu.

Równie piękne plaże oraz hotele, które oferują możliwość spędzenia urlopu w ekskluzywnych warunkach, można znaleźć na stałym lądzie Hiszpanii. Najchętniej wybieranym wybrzeżem Katalonii jest Costa Brava. Jego plaże są bardzo szerokie, a ich piaski przypominają złoto. Zlokalizowane są tu szkoły żeglarskie, luksusowe restauracje oraz kluby nocne. Atrakcją są także, organizowane przez hotele lub biura podróży, wycieczki do Barcelony oraz Girony.

Costa EspanaPrawie cały rok można się opalać na Costa del Azahar w Walencji. Możliwość uprawiania windsurfingu i żeglowania, oraz zwiedzanie zabytków, takich jak zamek Pope Luna, a także wykwintne jedzenie przygotowywane ze świeżych ryb i owoców morza, sprawiają, że region ten, jest chętnie wybierany zarówno przez osoby młode, jak i seniorów. Ze względu na występujące tu liczne, pomarańczowe gaje, Costa del Azahar nazywane jest Wybrzeżem Kwiatu Pomarańczy.

Costa EspanaPlaże Costa de Luz w Andaluzji posiadają wiele zatoczek, z których często korzystają rodziny z dziećmi. Seniorzy wolą jednak hotelowe baseny  oraz zorganizowane przez konsjerżów, wycieczki fakultatywne do Kadyksu lub znajdujących się tu Parków Narodowych.

Hiszpańskie wybrzeża to idealne miejsca na luksusowe wakacje. Ich hotele przystosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Plaże oferują złote i białe piaski oraz czystą, turkusową i ciepłą wodę. Pogoda rozpieszcza słonecznymi dniami, a tutejsi mieszkańcy zapewniają liczne atrakcje, w postaci dodatkowych wycieczek czy też możliwości uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję