W tych miejscach w Hiszpanii gwarantują dobrą zabawę- Nasze Top 5

10 marca 2018
nights club

Prawdopodobnie nigdzie na świecie nie znajdziecie tylu uśmiechniętych ludzi co w Hiszpanii. A to dlatego, że panuje tu małe słowo o wielkim znaczeniu: manana, czyli jutro. Dziś bowiem trzeba wypocząć i nabrać energii do pracy, spotykając się ze znajomymi, tańcząc i pijąc dobre wino. W tych miejscach w Hiszpanii gwarantują dobrą zabawę, czyli nasze Top 5.

nights clubJoy Eslava, Madryt

Joy Eslava to klub z wieloletnią tradycją. Jego otwarcie nastąpiło bowiem pod koniec lutego 1981 roku. Od początku oprócz dobrej zabawy tanecznej organizowane tu były między innymi koncerty oraz spektakle teatralne. I tak jest do dzisiaj. Obecnie, każdy dzień tygodnia to inny temat imprezy: wtorki są za milion dolarów, środy szalone, czwartki potajemne, piątki to Music Box, soboty Deja Vu, a niedziela to My Club. Jedno jest pewne, każde party to świetna muzyka, dobre drinki i zabawa do białego rana. Warto jednak wiedzieć, że klub jest otwierany dopiero o północy. W miejscu tym gościli między innymi Stevie Wonder czy Roger Moore.

Elrow , Barcelona

W Barcelonie, tak jak i w całej Hiszpanii, panuje zwyczaj, że w ciągu jednej nocy należy odwiedzić kilka klubów. Można też śmiało stwierdzić, że miasto to jest ich kolebką. Elrow z zewnątrz wygląda niepozornie. Nikomu nawet przez myśl nie przeszłoby, że wchodząc do tego klubu przeniesie się zaraz w świat elfów i niezapomnianej zabawy. Jest jednak jedno „ale”. Miejsce to otwarte jest tylko w niedzielę przez 12 godzin, tj. od 11.00 do 23.00. Co nas tu czeka? Między innymi baśniowe dekoracje, kolorowe lampiony i balony, mnóstwo unoszącego się w powietrzu konfetti, poprzebierani za elfy i inne kolorowe stwory aktorzy oraz wielki parkiet taneczny. Każdy tydzień to inny temat imprezy.  Tego nie można przegapić.

nights clubMYA, Walencja

Powszechna opinia głosi, że Walencja to stolica dobrej zabawy w Hiszpanii. Prawdopodobnie nigdzie nie znajdziemy tylu klubów nocnych co tu. W ciągu dwutygodniowego urlopu, nie sposób ich wszystkich odwiedzić. Ale koniecznie trzeba wejść do MYA. Co noc, od czwartku do soboty, bawi się tu około 2500 osób. Klub posiada trzy sale, a w każdej z nich puszczana jest inna muzyka, między innymi latino, hip-hop, Reggaeton.

Amnesia Ibiza, Ibiza

Ibiza to królowa zabawy. Nie ma chyba na świecie drugiej tak szalonej wyspy jak ta. To mekka ludzi młodych, którzy chcą odetchnąć od trudów życia dnia codziennego. Najlepiej to zrobić w Amnesia Ibiza, działającej od lat ’80 ubiegłego wieku. Prawie 40 lat istnienia tego klubu gwarantuje muzyczne szaleństwo na bardzo wysokim poziomie. Imprezy organizowane są tu przez cały tydzień, a codziennie gra inna muzyka. Lokal ten w 2007 roku zdobył tytuł najlepszego ogólnoświatowego klubu 2006.

nights clubEl Camborio, Granada

W Granadzie jednym z najchętniej odwiedzanych klubów nocnych jest El Camborio. Duży wpływ na to ma zapewne piękny widok na Alhambrę, jaki można podziwiać z dużych okien tego lokalu. To miejsce dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy klimat Andaluzji, bowiem bawi się tu między innymi w rytm dźwięków flamenco. Klub otwarty jest od czwartku do niedzieli.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję