Oferta Specjalna – Ubezpieczenie podróżne w nowym wymiarze – BeforeYouGo łączy siły z Travel-Experts

31 października 2018
Tanie ubezpieczenie podróżne

Szybko, komfortowo, planując wcześniej lub w ostatniej chwili a wszystko dla pewności, że podróż nasza lub naszej całej rodziny będzie zabezpieczona na wypadek nieprzewidywanych zdarzeń – z poziomu wyszukiwarki lub bezpośrednio przez aplikacje na nasz smartfon. Takie właśnie rozwiązanie oferuje BeforeYouGo, z którym Travel, Media & Management Group łączy właśnie siły aby oferować coraz lepsze rozwiązania dla branży turystycznej.

Listopad 2018 wpisuje się w dalszy rozwój strategii rozwoju dla 2 partnerów pragnących dostarczać kompleksowe rozwiązania dla podróżujących. I głęboko wierzymy, że ta współpraca przyniesie korzyści nie tylko dla nas ale głównie dla travellersów, którzy wybierając się na zagraniczne wojaże powinni zadbać o to aby posiadać ubezpieczenie podróżne. Wydawać by się mogło, że tak prozaiczna rzecz jak ubezpieczenie kosztów leczenia czy NNW nie koniecznie jest nam potrzebna ale jak pokazuje wiele przykładów jego brak za granicą może nas słono kosztować w przypadku jego braku gdy zajdzie konieczność skorzystania z pomocy medycznej lub co gorsza hospitalizacji – czego oczywiście nikomu nie życzymy.

Czym jest w takim razie BeforeYouGo opowie nam jeden z założycieli i pełniący obecnie funkcję CEO – Krzysztof Michałek

To rozwiązanie przygotowane na pewno z głową i oparte na wieloletniej praktyce i obecności na rynku ubezpieczeniowym. Poprzez aplikację lub z poziomu strony internetowej użytkownik w szybki i łatwy sposób może zakupić ubezpieczenie NNW i KL. Aplikacja oferuje 3 warianty ubezpieczenia, z których w łatwy sposób klient może wybrać sprawdzając ofertę w ciągu zaledwie kilku chwil. Gwarantem jest ubezpieczenia jest tutaj towarzystwo Europ Assistance jeden z głównych ubezpieczycieli w Europie i na świecie.

Skąd w ogóle zrodził się pomysł na takie rozwiązanie?

Rozwiązanie jak pewnie wiele odkryć pojawiło się z potrzeby uproszczenia obecnie funkcjonujących rozwiązań w momencie zakupu ubezpieczenia. Kupując tradycyjnie polisę trzeba skontaktować się z agentem, infolinią lub poprzez stronę www odpowiadając na mnóstwo pytań i podając wiele danych jak np. pesel, adres zamieszkania etc. Dlaczegoż by tego nie uprościć i przenieść to rozwiązanie do smartfona, który w tej chwili jest właściwie urządzeniem bez, którego nie można się obejść w podróży? 

Jaką przewagę nad innymi portalami lub aplikacjami ma BeforeYouGo – co wyróżnia Was na tle innych konkurentów?

Najprostszy sposób zakupu na rynku, bez podawania danych osobowych typu PESEL, adresu itd. My tylko potrzebujemy imienia i nazwiska oraz daty urodzenia. Z poziomu aplikacji można połączyć się bezpośrednio z ubezpieczycielem – następuje automatyczna identyfikacja. W przypadku zdarzenia aplikacja wysyła dane lokalizacyjne do ubezpieczyciela.

Na rynku obecnie są przecież portale, oferujące możliwości porównania ofert wielu ubezpieczycieli –  u Was można szybko, łatwo i w ciągu jednej chwili dokonać zakupu polisy a ponieważ produkt jest na tyle dobry i skuteczny wielu klientów wraca często do Was i są zadowoleni. O jakim odsetku tutaj mówimy.

Jak na razie 40% klientów po zakupie pierwszej polisy wraca do nas po raz kolejny.

To całkiem niezły wynik jak na 2 lata działalności. Trzymamy kciuki aby tych powracających było z każdym miesiącem więcej.

Jak w takim razie  wygląda proces zakupu polisy ubezpieczeniowej przez Wasz system?

Proces zakupowy jest bardzo prosty:

Wystarczy podać gdzie się jedzie, ile osób wyjeżdża i na jak długo, wówczas system prezentuje trzy warianty ubezpieczenia i możliwość ich rozszerzenia o dodatkowe ryzyka:

– Sporty ekstremalne,ubezpieczenie w podróży
– Wyjazd do pracy
– Sporty amatorskie
– Ubezpieczenie sprzętu sportowego
– Choroby przewlekłe
– Odwołanie imprezy

Po wybraniu zakresu ubezpieczenia i podaniu imienia i nazwiska oraz daty urodzenia oraz adresu email Klient dokonuje płatności składki – w systemie można dodać kartę płatniczą lub dokonać płatności przelewem.

Po zakupie na telefon przychodzi wiadomość sms potwierdzająca zakup ubezpieczenia, a na podany adres email polisa wraz z OWU. Cały zakup jest w 100% online i odbywa się elektronicznie bez udziału papieru.

W takim razie teraz najważniejsze pytanie – co w przypadku kiedy niestety rzeczywiście jesteśmy zmuszeni skorzystać z ubezpieczenia i w jakich przypadkach możemy z niego skorzystać – jak wygląda proces – czy można jechać od razu do placówki szpitalnej czy trzeba kontaktować się na infolinię etc. – co w przypadku jak nie ma możliwości wezwania pomocy a wymagamy nagłej pomocy?

Są dwie ścieżki korzystania w razie zdarzenia. Pierwsza wersja to skorzystanie z placówki – ale wtedy musimy wydać najpierw nasz pieniądze – pokryć koszty lekarza czy pomocy. Drugi sposób to kontakt z 24 h call center w Polsce i wówczas ubezpieczyciel wskaże gdzie jest najbliższa palcówka współpracująca. Takie rozwiązanie jest bezgotówkowe. Europ Assistance ma swoje placówki na całym świecie w 208 krajach.

A jeśli chodzi o kwestie związane z Waszymi obserwacjami dotyczącymi dotychczasowego funkcjonowania. Jakie ubezpieczenia sprzedają się Wam najczęściej, na jak długo?

Średnia składka ubezpieczeniowa to ok 150 PLN. Ludzie kupują ubezpieczenia zazwyczaj w ostatniej chwili przed wyjazdem – jest to ok 80%. Średni czas wyjazdu to 7 dni dla 3 osób.

Te 80% w ostatniej chwili wskazuje chyba, że dalej o ubezpieczeniu myślimy jednak nie jako o jednej z ważniejszych rzeczy przy planowaniu podróży.

A jeśli chodzi o Twoje doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym? I dlaczego właśnie skupienie się i poświęcenie uwagi ubezpieczeniom podróżnym?

W branży ubezpieczeniowej jestem już 22 lata. Ubezpieczenia turystyczne, dlatego że do tej pory nie było takiego rozwiązania na rynku, a ubezpieczyciele ze względu na małą składkę (350 mln na polskim rynku w porównaniu 20 mld składki z ubezpieczeń komunikacyjnych) traktują to ubezpieczenie bardzo po macoszemu. Wielkie dzięki za rozmowę i trzymamy kciuki za rozwój rozwiązania.

A dla naszych użytkowników i czytelników mamy specjalną promocję. Przy zakupie ubezpieczenia w BeforeYouGo i używając kodu rabatowego ‘Experts’ możecie liczyć na zniżkę 10% od całości składki ubezpieczeniowej. Zapraszamy i życzymy szerokiej drogi

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję