Top 5. Zatrzymać lato na Costa Espana

6 października 2018
sea-897238_960_720

Nie wiesz jak zatrzymać lato? Wystarczy wybrać się na jedno z Costa Espana. Wybrzeża na półwyspie Iberyjskim kuszą słońcem, ciepłą wodą i wysokimi temperaturami nawet wczesną jesienią. Przedstawiamy  Top 5 najpiękniejszych hiszpańskich wybrzeży.

spain-2769294_960_720Costa Espania to jedne z najpiękniejszych wybrzeży Starego Kontynentu. Co roku z ich dobrodziejstw korzystają setki tysięcy turystów z całego świata. Przede wszystkim przyciągają ich tu piękne, złociste plaże, ekskluzywne kurorty, zaciszne zatoczki oraz idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, jak również spędzenia rodzinnych wakacji. Surferzy najczęściej wybierają Costa Vasca w krainie Basków. Według nich tutejsze fale i prądy wodne są idealne zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Windsurferzy wolą warunki jakie panują w południowej Hiszpanii, a mianowicie w Andaluzji, na Costa de Luz. Występują tu bowiem silne wiatry. Ponadto to Wybrzeże jest także idealne na spędzenie romantycznego „miesiąca miodowego”, gdyż Costa de Luz słynie z szerokich plaż, przepięknych Parków Krajobrazowych, kurortów rozrywkowych, a także szkół flamenco. Costa Blanca, w regionie Walencji, to miejsce dla osób, które lubią podczas urlopu uciec od zgiełku całego świata. dawn-1057471_960_720Pomimo, iż to Wybrzeże jest niedoceniane przez turystów to jednak jego piękna nie trudno nie zauważyć. Występują tu złociste, szerokie plaże, wyjątkowe i bardzo częste fiesty oraz liczne parki rozrywki. W wolnej chwili warto udać się na spacer śladami tutejszych zabytków lub pograć w golfa. Costa Brava w Katalonii to jedno z najbardziej zaludnionych Wybrzeży, nawet wczesną jesienią. Trudno się jednak dziwić, skoro jego długość to ponad 200 kilometrów, na których można spotkać restauracje serwujące najlepsze dania tego regionu, liczne kluby nocne i kasyna, luksusowe hotele, szerokie i złociste plaże, porty rybackie i urokliwe, małe miasteczka z bogatą historią. Costa del Sol w Andaluzji zwane jest słonecznym wybrzeżem. Tutejsze plaże dzielą się na piaszczyste i kamieniste, a w czystej wodzie można przeglądać się niczym w najlepszym lustrze. Nowoczesność i luksus łączą się w tym miejscu z bogatą historią regionu. Co ciekawe, występują tu tylko dwie najcieplejsze pory roku, jest to więc idealne miejsce do całorocznych wakacji. Costa del Sol kusi też szkołami flamenco i corridą.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję