Sylwester pod polską chmurką. Nasze Top 10

30 grudnia 2018
new-years-eve-3865292_960_720

Nie masz planów na Sylwestrowy wieczór? Znajomi zawiedli, a może masz już dość corocznych imprez w tym samym towarzystwie? W tym roku możesz powitać  Nowy Rok z nowymi znajomymi poznanymi na bezpłatnym tzw. „balu pod chmurką”.

audience-1835431_960_720Czym jest tak zwany „bal pod chmurką”? To miejska impreza Sylwestrowa organizowana na głónych placach lub ulicach. Rady Miast zapraszają na nie celebrytów oraz gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki, którzy grają w tym czasie bezpłatne koncerty. Przed samą północą jest wspólne odliczanie do Nowego Roku i witanie go pokazem fajerwerków. W tym roku wiele miast zrezygnowało z tych tradycyjnych na rzecz laserowych.

Czego możecie spodziewać się w Top 10 największych polskich miastach?

Warszawa

Miejska impreza Sylwestrowa w Warszawie odbędzie się na Placu Bankowym. Dla wszystkich gości, zarówno tych polskich jak i zagranicznych zagrają w tym roku: Bajm, Sarsa, Wilki, Blue Cafe, Piasek, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Edyta Górniak, Sławek Uniatowski, Smolasty, Natalia Nykiel, IRA, Sound’n’Grace, Anna Karwan, Izabela Trojanowska i Małgorzata Ostrowska.

Gdańsk

new-years-eve-1953253_960_720Gdańsk w tym roku zrezygnował z tradycyjnych fajerwerków, powita Nowy Rok tymi laserowymi. Głowna impreza odbędzie się na Długim Targu, ale w trzech innych dzielnicach miasta będzie można uczestniczyć w tych mniejszych. Na Oruni Dolnej zagrają Czerwone Gitary, na Chełmie Łąki Łan, a w Brzeźnie C-Boolo. Główną imprezę uświetnią natomiast Brathanki.

Poznań

Poznańskie Koziołki wraz z mieszkańcami i gośćmi miasta będą bawić się na Placu Wolności, przy muzyce pięciu znanych i wysoko cenionych DJ-ów. Ponoć miasto stawia sobie za cel, że ta noc będzie największą imprezą taneczną w Polsce, która rozpocznie się 31.12.2018r. o godz.20.00, a zakończy następnego dnia o 6.00 rano.

Wrocław

Również Wrocław oferuje swoim mieszkańcom wielką imprezę taneczną. Będą się tu bawić w rytmie disco. Największe światowe hity na Wrocławskim Rynku zagra Wrocław Respect Orchestra, ale posłuchać będziecie mogli także między innymi Kayah i Maćka Florka.

Kraków

Kraków w Sylwestra zaprasza swych gości przede wszystkim na Rynek Główny. Proponuje imprezę w rytm muzyki, między innymi takich gwiazd jak Quebonafide, a także Facheroia czy KAMP. Z DJ Vasil, Danielem Drumz oraz Ludwikiem Zamenhof, pobawić się będzie można na Placu Wolnica i Alei Róż. Kraków to kolejne miasto, które zamieniło w tym roku tradycyjne strzały fajerwerków na te laserowe.

Chorzów

W Chorzowie, bezpłatny Sylwester odbędzie się na Stadionie Śląskim. Zamiast fajerwerków odbędzie się tu pokaz świetlny, a na wielkiej scenie wystąpią między innymi Michał Szpak, Feel, Cleo, królowe polskiej sceny Maryla Rodowicz i Ewa Farna. To jednak nie wszystkie muzyczne niespodzianki tego wieczoru.

Bydgoszcz

audience-1867754_960_720Bydgoszcz w tym roku na swojej scenie oferuje bardzo gorące rytmy. Bawić się tu będziecie przy muzyce latyno-amerkańskiej, a na ulicy Mostowej wystąpią między innymi Stefano Terrazino i Hosse Torres & Havana Dreams.

Szczecin

W Szczecinie tegoroczna impreza Sylwestrowa odbędzie się na Jasnych Błoniach. Spotkamy tu artystów programu „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Będą prowadzący ten telehit Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski oraz jego uczestnicy, między innymi Mariusz Totoszko i Honorata Skarbek.

Zakopane

Sylwester w Zakopane nosi nazwę „Sylwester z Dwójką”, czyli Programem 2 Telewizji Polskiej. Władze miasta planują imprezę na około 50 tysięcy osób. Rozpocznie się ona tak jak w większości miast o godzinie 20.00 31.12.2018r a zakończy 1.01.2019r. o 6.00 rano. Główną atrakcją wieczoru będzie występ Alvaro Soler. Koncerty dadzą także między innymi Golec Orkiestra, Margaret, Sylwia Grzeszczak i Natalia Szroeder.

Białystok

Na białostockim Rynku, na przeciwko Ratusza pobawicie się między innymi z De Mono, a o północy miasto powita Nowy Rok pokazem świetlnych fajerwerków.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję