Sylwester 2019/2020 z (pod) Gwiazdami

27 grudzień 2019
new-years-eve-4652544_640

Jak co roku, w Wielkich Miastach, Gwiazdy polskiej (i nie tylko) estrady muzycznej zapraszają Was na wspólne powitanie Nowego Roku. Zobacz jakie atrakcje oferuje Sylwester 2019/2020. Będzie bardzo muzycznie, wesoło, radośnie i kolorowo, a do tego oszczędnie, bowiem wstęp na każdy koncert jest bezpłatny.

new-years-eve-3905176_640Warszawa– Tegoroczny Sylwester, na Placu Bankowym, w Warszawie, rozpocznie się o godzinie 19.45. Jak co roku ma być bardzo widowiskowy. Patronat medialny nad imprezą tradycyjnie już objęła Telewizja TVN. Na muzycznej scenie zagrają dla Was znani i lubiani, najwięksi Artyści, polskiej estrady muzycznej, tacy jak: Bajm, Perfect, Patrycja Markowska, Pectus, Sylwia Grzeszczak, Kombii, Edyta Górniak,  Blue Cafe, Grzegorz Hyży, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Natalia Szroeder, Sławek Uniatowski, Ania Karwan, Aleksandra Gintrowska, Liber oraz Baranovski. Impreza ma potrwać aż do 1.00 w nocy Nowego Roku.

Wrocław– Wrocławska scena muzyczna zapewni w tym roku imprezę pełną Gwiazd. W mieście tym wystąpią między innymi Ewa Farna, Sound’n’Grace, Maciej Florek, Renata Mauer Różańska oraz DJ Gambit. Oprócz koncertów Organizatorzy zapewniają także występ zawodowych bębniarzy oraz pokaz akrobatów. O północy zamiast wybuchów pirotechnicznych będzie mnóstwo kolorowych świateł, ognia oraz confetti. Impreza zorganizowana zostanie na Wrocławskim rynku.

Poznań- Na sylwestrowej, poznańskiej scenie muzycznej królować będą Kamil Bednarek i Krzysztof Zalewski. Gościem specjalnym ma być Monika Brodka. To oczywiście nie wszyscy wykonawcy, którzy zadbają o oprawę muzyczną miejskiej imprezy. Odbędzie się ona na Placu Wolności i rozpocznie się o godzinie 22.00. O północy, Miasto przygotowało pokaz pirotechniczny, ale jak zapewniają Organizatorzy będzie on nie tylko spektakularny, ale przede wszystkim bezpieczny i cichy, tak, aby móc zadbać o komfort dzieci, osób starszych i zwierząt.

concert-336695_640Zakopane– Wielka, sylwestrowa scena muzyczna w Zakopanem pojawiła się już na Równi Krupowej. Patronat nad tą imprezą objęła, jak co roku, Telewizja Polska, która bardzo pilnuje swojego programu muzycznego, podobnie jak listy artystów, którzy mają wystąpić na scenie. Z jednej strony tajemnica przyciąga gości, z drugiej, czy nie będą czuli się rozczarowani? Prezes TVP zapewnia jednak, że wszyscy, którzy zdecydują się spędzić noc Sylwestrową w górach, nie będą żałować. Z wydarzenia utworzonego na Facebooku, dotyczącego tej imprezy, można dowiedzieć się, że jedną z gwiazd ma być Zakopower. Problem tylko w tym, że wiemy z potwierdzonych źródeł, iż zespół ten wystąpi na scenie muzycznej w Gdańsku. Czyżby celowe wprowadzenie zakopiańskich gości w błąd? A moze zespół się teleportuje? Cóż, zobaczymy. Dajcie znać w komentarzach jak się bawiliście, my bowiem wolimy tak zwane pewniaki.

Kraków– Kraków postanowił ustawić swoje sceny, jak co roku, aż w trzech miejscach, to jest na Rynkach Głównym i Podgórskim, jak również w Nowej Hucie. Wspólny czas do odliczania nadejścia Nowego Roku umilą przybyszom Artyści polskiej sceny muzycznej, tacy jak Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Jan- rapowanie, Paulina Przybysz, Ralph Kamiński oraz Piotr Zioło. Wielką niepodzianką ma być występ zespołu The Dumplings. Ale na samych koncertach impreza się nie zakończy, bowiem Organizatorzy Sylwestra w Krakowie postanowili rozruszać swoich gości i zafundować im kursy tańców latynoamerykańskich, takich jak rumba, twist i samba. Ma byc bowiem bardzo energetycznie.

Gdańsk– W tym roku, Gdańsk ponownie zrezygnował z pokazu rac, fajerwerków i sztucznych ogni. Co więcej, Organizatorzy zaniechali też pomysłu pokazu kolorowych laserów. Aczkolwiek na tych, którzy czują się tym zawiedzeni czeka wiele innych atrakcji. Choćby tych muzycznych, bowiem sceny będą rozstawione w sześciu różnych miejscach, to jest na Długich Ogrodach, w Amfiteatrze w Parku Oruńskim, na Molo w Brzeźnie, w Jarze Wilanowskim, przy Hali Olivii i tradycyjnie już na Targu Węglowym. W zależności gdzie postanowicie się bawić, będziecie mogli wziąć udział w koncertach Happysad, Vox, Zakopower, Kalwi & Remi, Roksany Węgiel i Nocnego Kochanka. Dodatkową atrakcją będzie Sylwestrowy Konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody.

Szczecin– w Szczecinie miejska zabawa Sylwestrowa rozpocznie się na Jasnych Błoniach, o godzinie 22.00. Organizatorzy odrzucili pomysł, o północy, strzelania fajerwerkami, na rzecz barwnego pokazu światła laserów. Dzięki temu będa mogli zapewnić bezpieczeństwo i komfort zarówno dzeciom, jak i zwierzętom. Na szczecińskiej, noworocznej scenie muzycznej wystąpią De Mono, Łobuzy i Papa D (czyli dawny Papa Dance). Z takimi Artystami, przez duże A, którzy łączą pokolenia, każda impreza jest udana.

concert-819149_640Częstochowa-Sylwester 2019/2020 w Częstochowie odbędzie się na Placu Biegańskiego. Impreza jak w większości innych miast rozpocznie sie o godzinie 21.00, występem DJ Dziker. Gwiazdą tej wyjątkowej nocy będą jednak Czarno Czarni, z którymi powitamy Nowy Rok 2020. W między czasie będzie można posłuchać także Apress Band.

Gdynia– Noworoczna zabawa w Gdyni, jak co roku, zorganizowana zostanie na Skwerze Kościuszki. Organizatorzy postanowili zrobili niespodziankę swoim gościom i zaprosili na scenę swoją scenę Annę Rusowicz, Mrozu, Iza & Latynowscy Brothers, DJ ROMERO oraz Agnieszke Rassalską. Impreza pod gołym niebem rozpocznie się o godzinie 21.00. Oprócz dobrej muzyki będzie można również skorzystać z zabaw rodzinnych, w specjalnie przeznaczonej do tego przestrzeni, a także skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Gdynia w tym roku powróciła do tradycji strzelania racami i kolorowymi ogniami, ale jak zapewniają Organizatorzy pokaz ten zostanie specjalnie wyciszony.

Lublin– W Lublinie miejski Sylwester odbędzie się na Placu Litewskim. Pomimo, że miasto zrezygnowało z głośnych fajerwerków, na pewno nie będzie nudno. Tradycyjne strzelanie petardami, racami i sztucznymi ogniami Władze Miasta postanowiły zastąpić kolorowym pokazem ognia. Sylwestrowy wieczór urozmaicą swoimi występami muzycznymi tacy Artyści jak: Natalia Wilk, Tomasz Korpanty, Łukasz Jemioła oraz Orkiestra Tomasza Momota. Warto wspomnieć, że ostatni Artysta ma na swoim koncie współpracę z takimi Wokalistami jak Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska czy Mietek Szcześniak.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję