Paco Perez w Polsce

14 grudzień 2019
kitchen-2373461_640

Paco Perez to jeden z najsłynniejszych europejskich kucharzy. Zdobywca pięciu gwiazdek Michelin. W tym roku otworzył swoją pierwszą restaurację w Polsce. Oferuje w niej nie tylko hiszpańską atmosferę lokalu, ale także piękny widok z okien na Trójmiasto, oraz prawdziwą, niebiańską ucztę dla podniebienia.

Niestety, za tą kulinarną, niebiańska ucztę trzeba niemało zapłacić. Tak więc niedzielny obiad całą rodziną, w tym miejscu, cenowo nie jest dostępny dla wszystkich, a już napewno nie co tydzień. Menu degustacyjne posiada dwa pakiety, pierwszy składa się z sześciu dań i kosztuje 375 złotych, za drugi dziewięciodaniowy należy zapłacić 460złotych. Oczywiście menu pomimo, iż nie jest zbyt rozbudowane, oferuje również pojedyncze potrawy, poczynając już od 50 złotych za deser i 95 złotych za danie wytrawne. Mimo, iż dla niektórych ceny mogą wydawać się wysokie, to według nas, jest to idealne miejsce do spotkania z kontrahentami podczas biznesowego lunchu czy wieczornej kolacji z przyjaciółmi.

Arco by Paco Perez- pierwsza taka restauracja w Polsce

Restaurację Arco, Paco Perez otworzył 16 listopada tego roku, w Gdańsku. To pierwsza jego restauracja w Polsce, dlatego projektując ją i udoskonalając włożył w to całe swe serce i duszę. Lokal znajduje się na 33 piętrze Olivia Star (ul. Grunwaldzka 472c). Dzięki swojemu usytuowaniu zarówno podczas obiadu jak i kolacji, zapewnia niesamowity widok na panoramę Trójmiasta. Wnętrze restauracji utrzymane jest w hiszpańskim klimacie. Również menu oparte jest na śródziemnomorskich przepisach, choć Paco Perez wraz z zespołem do maksimum wykorzystują lokalne, świeże produkty. I tak, w karcie można znaleźć między innymi zarówno kalmary, jak i okonia. Mistrz kuchni śmiało wykorzystuje w swoich daniach również regionalne warzywa i owoce. Dzięki takim połączeniom produktów powstała prawdziwa kulinarna mozaika, której warto choć raz w życiu spróbować. Co więcej, przygotowywana jest ona przez znakomitych kucharzy na oczach ich gości. Do tego degustacja wykwintnych win z najlepszych hiszpańskich winnic. Raj dla podniebienia.

Paco Perez i jego kunszt kulinarny

Paco Perez to jedna z najwybitniejszych europejskich i światowych sław kulinarnych. Zdobywca 5 gwiazdek Michelin, pasjonat kuchni śródziemnomorskiej, z naciskiem na katalońską, bowiem to właśnie z tego regionu on sam pochodzi. Tylko w Barcelonie otworzył już 3 restauracje, kolejne w innych regionach Hiszpanii i 2 na terenie Niemiec. Każde jego danie to dokładnie przemyślana kompozycja smaku i zapachu. W swoich restauracjach zapewnia gościom wykwintną i kameralną atmosferę, jak również dania z zawsze świeżych i dokładnie wyselekcjonowanych produktów. Zatrudnia najlepszych adeptów swego zawodu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję