Nowy parking na gdańskim lotnisku

24 kwiecień 2022
airport-g541a7e19b_640

Lotnisko im. Lechy Wałęsy w Gdańsku – Rębiechowie ma nowe, długoterminowe miejsca postojowe dla swoich klientów. Jest to już siódmy, oficjalny parking na gdańskim lotnisku i prawdopodobnie najtańszy w Polsce.

Port Lotniczy Gdańsk ma nowy parking

Na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku otwarto nowy parking P7, dostępny dla osób, które chcą pozostawić auto na przynajmniej cztery dni. Koszt parkowania przez pierwsze siedem dni to zaledwie trzydzieści pięć złotych, czyli pięć złotych za dobę. Za trzy tygodnie postoju opłata wynosi sto dziewiętnaście zlotych. Jest to zatem najtańszy parking w całej Polsce. Co ważne, w cenie znajduje się ubezpieczenie parkingu. Kierowcom obecnie udostepniono już 460 miejsc postojowych, w planach jest otwarcie kolejnych 440. Parking znajduje się przy ulicy Azymutalnej, w odległości 700 metrów od terminala. Jest to parking zewnętrzny, dla aut o maksymalnej wysokości do trzech metrów. Płatności można dokonywać gotówką, kartą płatniczą i kartą kredytową. Rezerwacji dokonuje się online.

Rębiechowo oferuje miejsca na siedmiu parkingach

cars-g5470f6de7_640To już siódmy, oficjalny parking na lotnisku w Gdańsku Rębiechowie, drugi dla osób pozostawiających auto powyżej tygodnia. Pomimo, iż znajduje się najdalej od terminala, dojście do niego zajmuje ok. 10 -12 minut spacerem. Inne możliwości postojowe na lotnisku to:

  • Parking Kiss & Fly – znajduje się 15 metrów od terminala, postój na nim nie powinien przekraczać 10 minut. Jest wówczas bezpłatny. Po przekroczeniu tego czasu należy wnieść opłatę: od 10 do 20 min w kwocie 20zł, od 20 do 30 minut w kwocie 40zł.
  • Parking P1 – jest to parking krótkoterinowy, rekomendowany czas postoju to maksymalnie dwie godziny. Miejsca postojowe znajdują się w odległości 50 metrów od terminala. Jest to parking zewnętrzny, liczący 255 miejsc. Miejsce należy zarezerwować online. Opłata zawiera ubezpieczenie parkingu i wynosi 2 zł, jeśli postój nie przekracza 10 minut, 12 zł jeśli jest do godziny i 18zł jeśli jest do 2 godzin.
  • Parking P3 – to kolejny parking krótkoterminowy, maksymalny czas postoju to jeden dzień. Jest to parking zewnętrzny, położony 100 metrów od terminala. Posiada 315 miejsc parkingowych, które rezenrwuje się przez Internet. Opłata wraz z ubezpieczeniem parkingu wynosi: postój do 10 minut – 2 zł, do 1 godziny – 12 zł, jeden dzień – 22zł.
  • Parkingi P4 i P5 – są to parkingi długoterminowe, zewnętrzne, oferujące 931 miejsc postojowych, w odległości 250 metrów od terminala. Cena wraz z ubezpieczeniem parkingu, wynosi za postój: jednodniowy – 22zł, do 7 dni – 90zł, do 3 tygodni 141zł.
  • Parking P6 – to 1251 miejsc postojowych ekonomicznych, posiadających ubezpieczenie parkingu, kierowanych do osób, które zamierzają wylecieć z miasta na dłużej niż 4 dni. Parking P6 znajduje się 250 metrów od terminala i kosztuje 37zł za postój jednodniowy, 49zł za postój siedmiodniowy oraz 147zł za postój od ośmiu dni do trzech tygodni.

Wszystkie parkingi należące do Portu Lotniczego Gdańsk przeznaczone są dla samochodów o wysokości  do 3 metrów. Za postój można płacić gotówką i kartami płatniczymi oraz kredytowymi.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję