Nowości linii lotniczych

25 luty 2020
airport-2373727_640

Luty i marzec to najlepszy czas, aby dokonać rezerwacji i zakupić bilety lotnicze, które wykorzystacie podczas letniego urlopu. Podniebni przewoźnicy prześcigają się w ofertach i promocjach cenowych. Sprawdź nowości linii lotniczych oraz ich wakacyjne ceny biletów.

LOT

https://corporate.lot.com/

https://corporate.lot.com/

Tegoroczne wakacje z LOT-em zaowocują licznymi wyprawami w nieznane. Polska linia lotnicza bowiem wraz z sezonem letnim uruchamia nowe kierunki podróży. Jeśli zatem jeszcze nie macie sprecyzowanych planów na tegoroczny urlop, warto zapoznać się z ich odświeżoną ofertą. Z LOT-em z w tym roku będzemy mogli zatem zwiedzić Grecję, zarówno jej stolicę- Ateny, jak i wyspy Kos, Korfu oraz Kretę. Te rejsy przewoźnika będą odbywać się z Warszawy. Ze stolicy naszego kraju polecą także samoloty w stronę Chorwacji. Tu do wyboru będziemy mieli miasta takie jak: Dubrownik, Pula, Zagrzeb, Split, Zadar i  Rijeka. Mniej więcej w połowie czerwca wystartują także loty do Albanii, a dokładnie do Tirany. Nowością jest również, od 2 czerwca, połączenie z Warszawy do Waszyngtonu, którego rejsy będa się odbywać trzy razy w tygodniu, we wtorki, piątki i niedziele. Obsługiwane będą nowoczesnym samolotem Boeing 787 Dreamliner. Na 6 czerwca zaplanowano natomiast pierwsze połączenie LOT-u łączące Warszawę i Rimini, a na 14-tego czerwca Warszawę i Bejrut. Jeszcze w kwietniu zaczną latać samoloty przewoźnika pomiędzy Gdańskiem a Rzeszowem oraz Rzeszowem i Zadarem. Z krajowych wypraw nowością jest także połączenie Warszawa-Ostrawa, które ruszy 30 już marca. W maju natomiast będzie można polecieć z Krakowa na lotnisko Kennedy’ego w Nowym Jorku, a w sierpniu z Warszawy do San Francisco. W styczniu pojawiła się także możliwość podróży ze stolicy Polski- do stolicy Chin, które odbywają się w poniedziałki, środy, piątki i soboty, i z powrotem we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Do Pekinu możemy również polecieć z LOT-em z Gdańska, Wrocławia, Katowic i Krakowa. Oferta LOT-u jest bardzo rozbudowana. Ponadto obejmuje ona również liczne promocje cenowe, jedną z nich są objęte bezpośrednie rejsy z Warszawy do Delhi. Jak podaje przewoźnik atrakcyjne ceny biletów, w tym kierunku, będą utrzymywać się, aż do końca września. Cenowe promocje obejmą również loty do Miami, Kolombo, Seulu i Singapuru.

Ryanair

pixabay.com

pixabay.com

Ryanair również wzbogacił swoją ofertę rejsów. Ten tani, irlandzki przewoźnik oferuje nam liczne i niedrogie podróże po całej Europie. I tak, tegorocznego lata z z lotniska w Gdańsku będą startować samoloty do Odessy, Kopenhagi, Hamburga i Gotenburga. Warszawa zaoferuje w tym czasie nowe rejsy z Ryanair do Tel Awiw, Katowice między innymi do Dortmundu, Odessy, Kijowa, Oslo, Brindisi i Bolonii ( w sumie z Katowic możecie polecieć z tym przewoźnikiem do dwunastu różnych miast), Poznań do  Paryża, Charkowa, Budapesztu, Odessy, Lwowa, Pafosu i Podgoricy, a Kraków do Londynu, Brukseli i Palermo. 17 lutego przewoźnik ogłosił również, że od czerwca do paźdzernika będzie latał z Wrocławia na Wyspę Karfu (Grecja). Na tym jednak jego letnia oferta się nie zakończy. Zapowiada on bowiem  sezonowe loty do Aten, Barcelony, Billund, Korfu, Rzymu oraz Zadaru. Promocje cenowe Ryanair wręcz zachęcają do częstych i licznych wypraw po Starym Kontynencie. Koszty biletów bowiem zaczynają się już od 39 złotych. Za tę kwotę można polecieć między innymi z Gdańska do Kopenhagi, Oslo, Sztokholmu i Wrocławia, z Krakowa do Chersoń na Ukrainie oraz Sztokholmu, z Poznania do Sztokholmu, a z Bydgoszczy do Kijowa. Oczywiście niniejsze promocje obejmują bilety w jedną stronę. Na Karfu, do Grecji, będziemy mogli natomiast udać się w cenie od 95 złotych. Warto zaznaczyć, że irlandzki przewoźnik, w styczniu tego roku, został wyróżniony certyfikatem „OK Codacons”. Nagrodzono go w kategorii sprawnej obsługi i przyjaznych dla Klienta umów, jak również najbardziej ekologicznej linii lotniczej na Starym Kontynencie.

Wizz Air

https://wizzair.com/pl-pl

https://wizzair.com/pl-pl

Wizz Air miał bardzo pracowity zeszły rok, w tym również nie zamierza odpoczywać . W kwietniu 2019 wdrożył połączenia z Katowic na Wyspy Kanaryjskie, w czerwcu z Katowic do Castellon, Santander oraz Podgoricy, z Gdańska do Londynu i z Warszawy do Podgoricy. Natomiast z końcem października ruszyły loty z Olsztyna do Bremy (odbywają się one dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, a ceny biletów w jedną stronę zaczynają się już od 39 złotych) oraz z Gdańska do Molde, w Norwegii. Również listopad i grudzień dały nam, jako pasażerom nowe możliwości kierunków: z Gdańska do Odessy oraz Edynburga i z Katowic do Odessy. Co zaproponuje Wizz Air w tym roku? Kolejne nowe miejsca docelowe, które pozwolą nam dokładnie zwiedzić Europę. Najwięcej połączeń będzie z Krakowa. Stąd polecimy do Barcelony, Stavanger, Londynu, Werony, Bolonii, Mediolanu, Tromso, Haugesund, Bergen, Trondheim. Z Warszawy będą nowe rejsy do Turku, Bolonii, Madrytu oraz na Teneryfę, a z Gdańska na Bari. Pierwszy lot został już zapoczątkowany w lutym, kolejne rozpoczną się w Dniu Dziecka.  Ceny są zróżnicowane, ale możemy liczyć na liczne promocje, zaczynające się od 39 złotych. Ponadto węgierski przewoźnik oferuje trzy różne możliwości podróżowania, od których zależy wygoda oraz całkowity koszt biletów.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję