Miesiąc miodowy na Malediwach

16 czerwiec 2017
Miesiąc miodowy

Coraz częściej nowożeńcy spędzają miesiąc miodowy na Malediwach. Młode Pary kusi słoneczna pogoda, możliwość wypoczynku na białych piaskach pod rozłożystymi palmami, jak również pobyt w ekskluzywnych hotelowych bungalowach otaczających Atol. Do tego dochodzą jeszcze liczne możliwości aktywnego wypoczynku oraz specjalne atrakcje przygotowywane dla nowożeńców.

Miesiąc miodowyMalediwy oferują luksusowy wypoczynek dla każdego, zarówno dla osoby samotnej jak i dla par, będących świeżo po ślubie. Wiele biur podróży proponuje swym klientom wycieczki all inclusive w cenie już od 7 tysięcy złotych za osobę. Górna granica przekracza nawet 20 tysięcy. Cena wyjazdu zależy od długości pobytu oraz naszych oczekiwań. Musimy wziąć bowiem pod uwagę standard oraz położenie hotelu, wyposażenie pokoju, możliwości korzystania z mini baru, a także wycieczki fakultatywne. W podstawowych, najtańszych wersjach ofert, takowych brak. Nowożeńcy po okazaniu aktu ślubu mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, jak na przykład czekająca na nich w pokoju schłodzona butelka szampana, romantyczna kolacja Miesiąc miodowyprzy świecach, drobne pamiątki, powitanie przez właściciela hotelu, a także specjalnie ułożone menu. Niektóre ośrodki posiadają również wyjątkowe oferty ślubne, a w nich symboliczne zaślubiny i wesele. Ceremonia może odbyć się zarówno w hotelowym ogrodzie jak i na plaży. Organizatorzy załatwią za Młodych wszystko, wyślą zaproszenia do gości, zorganizują przelot, nocleg a także całą uroczystość. Zarówno na Nowożeńców jak i ich gości czekają także liczne usługi Wellness i SPA. Tutejsze masaże wykonane przez malediwskich profesjonalistów z pewnością pozwolą się zrelaksować i pozbyć wszelkich napięć mięśniowych wywołanych przez stres. Dodatkowo do dyspozycji  pozostają także jacuzzi, sauny i baseny.

Miesiąc miodowyMiesiąc miodowy na Malediwach nie musi oznaczać tylko i wyłącznie korzystania z kąpieli słonecznych oraz hotelowych ofert SPA. Istnieją tu bowiem idealne warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak surfing, żeglowanie oraz wind- i kitesurfing. Jedną z największych atrakcji jest nurkowanie, bowiem tutejszy podwodny świat może pochwalić się zarówno bogactwem raf koralowych, jak również ponad tysiącem gatunków żyjących w nim zwierząt. Nie należy odmawiać sobie także wycieczek rowerowych po okolicznych terenach oraz zwiedzania tutejszych miast. Wbrew pozorom znajduje się tu wiele miejsc wartych naszej uwagi. Jednym z nich jest pochodzący z XVII wieku Meczet w Male, Male Friday Mosqule, oraz Centrum Islamskie, w którym znajdują się nie tylko sale konferencyjne, ale także islamska biblioteka. Atrakcją jest także pałac Teemegue, który był dawną rezydencją prezydentów Malediwów, a dziś pełni rolę siedziby Sądu Najwyższego. Kulturę tutejszych warto także poznać poprzez uczestnictwo w miejscowych wydarzeniach, takich jak koncerty czy występy z okazji obchodzonych tu świąt. Organizowane na ich cześć obchody są huczne i barwne. Dominuje w nich muzyka oraz taniec, a także wielkie uczty przy suto zastawionych stołach.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję