LOT do Domu. Sprawdź czy są jeszcze wolne miejsca w samolotach

19 marca 2020
aircraft-3702676_640

Akcja LOT Do Domu budzi szerokie zainteresowanie. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Na wiele rejsów nie ma już w najbliższych dniach miejsc. Sprawdź, czy masz szanse w ciągu trzech dni na powrót do Polski, liniami LOT.

W dniu dzisiejszym, tj.19.03, możecie jeszcze wrócić do Warszawy (i kupić bilety) z: Alicante (samolot wylatuje o 18.40, koszt biletu to od 603zł), Dublina (lot o 18.45, cena od 605zł), Sztokholmu (lot o 20.40, bilety w cenie od 440zł) i Teneryfy (wylot o 23.50, cena  od 1214,48zł).

airport-731196_640Na piątek, 20.03, są jeszcze dostępne bilety na loty z Abu Dhabi (wylot o 2.05, cena biletu od 1441zł), Bangkoku (start samolotu o godzinie 9.25, cena lotu od 2298zł), Delhi (samolot startuje o 6.10, bilet można kupić już od 1800zł), Lizbony (start samolotu o 12.55, bilety w cenie od 651zł), Moskwy (lot o godzinie 23.00, cena od 491zł), Oslo ( OSTATNIE MIEJSCA!, start samolotu o 18.15, bilety w cenie od 340zł) i Sztokholmu (lot o godzinie 9.50, cena od 440zł).

Na sobotę, 21.03, można jeszcze kupić loty z Bangkoku (wylot o 8.20, w cenie od 2298zł), Doha (samolot staruje o 00.44, bilet kosztuje od 1445zł), Goteborga (wylot o godz. 15.40, cena biletu to od 428zł), Miami (start samolotu o 21.15, koszt biletu to od 2137zł) i Oslo (dwa rejsy o 10.45 oraz 19.45, bilety w cenie od 840zł).

night-flight-2307018_640Obecnie wszystkie rejsy z Amsterdamu, Londynu, Paryża, Brukseli, Nowego Jorku, Chicago, Madrytu i wielu innych miast są już wyprzedane. Jeśli jednak nie macie innej możliwości powrotu z tych miejsc, wystarczy zarejestrować się na stronie lotdodomu.com. Zgłoszenie nie oznacza zakupu biletu, pozwoli jednak ono ustalić przewoźnikowi jakie jest zapotrzebowanie na dane loty, tak, aby ułatwić Wam podróż do Polski. Wszystkie samoloty powrotne lądują na lotnisku w Warszawie. Rejsy organizowane są przez Rząd Polski i Linie Lotnicze LOT. Loty tej akcji, na wszystkich lotniskach startowych, oznaczone są jako LO8XXX i są bezpośrednie do Polski. Podane przez nas ceny obowiązują w klasie ekonomicznej, typu Standard, który pozwala na zabrane ze sobą jednego bagażu podręcznego  do 8 kg oraz jednego bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Przypominamy, że wszystkie osoby powracające do Polski są zobowiązane po wylądowaniu do obowiązkowej, domowej, 14-dniowej  kwarantanny.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję