Koronawirus- Gdy mały podróżnik nudzi się w domu… Top 5 propozycji

13 marca 2020
portrayal-89193_640

W związku z obecną, bardzo trudną sytuacją w naszym kraju, mającą zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, mali podróżnicy, przez najbliższe dwa tygodnie nie będą chodzić do szkół, przedszkoli, krytych placów zabaw. Co zatem będą robić w domu? Nie, wcale nie muszą się nudzić. O to nasze Top 5 propozycji, na wspólne spędzanie czasu podczas kwarantanny, jaką wymusza na nas koronawirus.

O to pięć propozycji, dla najmłodszych włóczykijów, na efektywne i ciekawe spędzenie czasu w domu:

  • Już za cztery miesiące rozpoczynają się wakacje. Dwa tygodnie, które będziecie musieli spędzić teraz ze swoimi pociechami w domu, to idealny czas na zaplanowanie letnich podróży. Usiądźcie wspólnie przy stole lub na podłodze. Rozłóżcie szary, pakowny papier i zapiszcie/ namalujcie wszystkie pomysły, na wspólne, tegoroczne wakacje. Stwórzcie z tego idealny plan podróży, listę rzeczy, które będziecie musieli spakować, listę miejsc, które chcecie odwiedzić, listę pamiątek, które warto przywieźć. Możecie poszukać w internecie zdjęć miejsc, do których macie zamiar się udać i je nakleić na papierze. Wasz plan urozmaicą też Wasze rysunki. Taka wielka mapa idealnych wakacji 2020, z pewnością od kwietnia będzie motywować Wasze dziecko do wytężonej nauki.
  • game-board-590317_640Gry planszowe właśnie przeżywają swój wielki powrót do rodzinnych domów i osiągają znaczną wyższość nad grami komputerowymi. Małych Travellersów zainteresują planszówki takie jak: Palcem po Mapie, Wsiąść do pociągu, 7 Cudów świata, Gra podróżna Państwa i Miasta, Mapa Polski, a także gry zagadkowe, na przykład   Zagadkowa Podróż.
  • Na pewno macie zaległości w czytaniu książek i oglądaniu filmów. Warto dać dzieciom w prezencie nową książkę Nel, małej podróżniczki, lub wspólnie z nimi obejrzeć kolejne odcinki reportaży Martyny Wojciechowskiej i Dominiki Kulczyk. W ten sposób będziecie mogli odkrywać nowe zakątki świata i ich kultury, nie ruszając się z domu.
  • Stwórzcie własne kolaże lub puzzle ze zdjęć, które wykonaliście na wakacjach. Wystarczy karton, papier i zwykła drukarka. Wydrukujcie Wasze ulubione fotki, przyklejcie je na kartonie i potnijcie na kawałki. Takie puzzle nie tylko Wam sprawią wiele radości, ale mogą być też wspaniałym prezentem z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, czy choćby urodzin Babci lub imienin Dziadka. Podobnie z kolażem, wydrukowane fotki, ułóźcie w fantazyjne kształty, przyklejcie na karton i domalujcie lub doklejcie na nim ramkę. Taki samodzielnie zrobiony fotoobraz możecie śmiało powiesić na ścianę w Waszym rodzinnym salonie.
  • food-3230799_640Wspólne gotowanie egzotycznych potraw z pewnością zapewni Wam nie tylko smaczną i orientalną kolację rodzinną, ale także Was do siebie zbliży. Zaplanujcie, na najbliższe 14 dni, kolacje inspirowane kuchnią, codziennie z innego zakątka świata.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję