Dlaczego warto związać się z podróżnikiem?

30 listopada 2017
podróżnicy

Zastanawiasz się czy podróżnik to dobry materiał na męża? Słyszałeś, że podróżniczki są jak wolne duchy, wszędzie ich pełno, ale nigdy nie ma ich w domu? Nie poddawaj się stereotypom i sprawdź dlaczego warto związać się z podróżnikiem lub podróżniczką.

podróżnicyOdpowiedzialność to ważna cecha w życiu rodzinnym. Podróżnicy mają ją bardzo rozwiniętą. Zwiedzanie świata wiąże się z rozwagą, sumiennością, roztropnością i rzeczowością. Podróżując jesteśmy odpowiedzialni zarówno za siebie jak i naszych kompanów. Za bezpieczeństwo, dobry nastrój, ale także za poszanowanie kultury kraju, do którego zawitamy.

Wrażliwość. Podróżnicy zazwyczaj czują i widzą więcej emocji, rzeczy oraz zdarzeń. Dostrzegają każdy szczegół. Może to być mały ornament nad drzwiami z ubiegłego tysiąclecia lub smutek w oczach osoby z uśmiechnięta twarzą.

Otwartość na ludzi pozwala podróżnikom nawiązywać nowe kontakty wszędzie tam, gdzie  się znajdą. Pamiętaj więc, że Wasz dom zawsze będzie otwarty dla przyjaciół z całego świata. Ma to jednak wiele zalet, jedną z nich jest to, że nigdy nie poczujesz się samotny lub samotna.

Odwaga. Związek z podróżnikiem zapewni Ci bezpieczeństwo, zarówno fizyczne jak i emocjonalnie. Podróżnicy to ludzie zrównoważeni, nie unikający odpowiedzialności. Są pewni siebie, honorowi, asertywni, ale także temperamentni i energiczni. Podróżnik z pewnością nie ucieknie kiedy znajdzie się w trudnej sytuacji, ale zechce ją rozwiązać. Bez zastanawiania się stawi czoła wszelkim trudnościom.

Zorganizowanie. Podróżnicy są bardzo zorganizowani. Zawsze znajdują czas na wszystko, trzymają wokół siebie porządek (choć to nie trudne, bo większość z nich jest minimalistami), potrafią zaplanować każdy szczegół.

podróżnicyImpulsywność. Wiele osób uważa tą cechę charakteru za wadę, ale tak naprawdę jest to wielka zaleta. Z podróżnikiem czy też podróżniczką nigdy nie będziesz się nudzić. Wycieczka na drugi koniec Europy w pochmurny weekend, noc spędzona na plaży, wizyta w lodziarni w środku nocy to będzie dla Ciebie codzienność. Poza tym impulsywność wiąże się z wyrażaniem emocji. Możesz być pewny, że podróżniczka z pewnością powie Ci co myśli i czuje. Nie będzie stroić fochów, obrażać się i kazać domyślać  o co jej chodzi. Jest bowiem szczera i spontaniczna.

Kreatywność. Jeśli lubisz niebanalne upominki to koniecznie musisz związać się z podróżnikiem lub podróżniczką. W tej relacji nie będzie miejsca na zwykłe bibeloty z sieciówki. Możesz być pewny/a, że zamiast bukietu czerwonych róż otrzymasz polne kwiaty, a zamiast portfela czy tradycyjnego krawata, pod choinką znajdziesz bilet lotniczy na drugi koniec świata.

Samodzielność. Podróżnik czy też podróżniczka nie będą wzywać w święta hydraulika do cieknącego kranu, tylko sami go naprawią. „Guma” w oponie samochodu podczas wyprawy? Oni nie czekają na przyjazd Asystenta z ubezpieczalni, który zmieni koło, a sami zakasują rękawy i to robią. Podróżnicy potrafią znaleźć się w każdej sytuacji, a opanowanie stresu to dla nich nic trudnego.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję