Boże Narodzenie dla Singli

18 listopad 2021
christmas-market-gba381acdd_640

Bycie Singlem Ci odpowiada, ale masz już dość słuchania, przy świątecznym stole, narzekania Ciotek i Babek, jaki to jesteś samotny? Pytań kiedy przyprowadzisz dziewczynę/chłopaka, kiedy pojawią się dzieci? Rodzice zamiast Cię bronić, za przykład stawiają Ci młodsze, ustatkowane rodzeństwo? Pozwól sobie w te święta na spokój i relaks, nie tracąc przy odczuwania magii Bożego Narodzenia. O to nasze propozycje na Boże Narodzenie dla Singli.

Świąteczny rajd po Bożonarodzeniowych Jarmarkach

christmas-market-gba381acdd_640Co roku, w grudniu, w dużych, polskich miastach, rozstawiane są świąteczne kramy z rękodziełami, smaczną, regionalną kuchnią, biżuterią, bożonarodzeniowymi ozdobami. Można na nich kupić wyjątkowe podarunki, które bliscy znajdą później pod choinką. Duża, bogato zdobiona choinka swoimi światełkami rozświetla plac jarmarku, a melodie znanych i powszechnych kolęd wprowadzają kupujących w odświętny nastrój. Wizyta na Jarmarku Świątecznym pozwoli Ci poczuć magię zbliżającego się Bożego Narodzenia, wprawi Cię w dobry nastrój, a gorące grzańce i bajgle, jak również smak przedświątecznej kapusty napełnią twój żołądek do syta. Najpiękniejsze jarmarki w Polsce są w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Oprócz bogatych i kolorowych kramów oferują one także możliwość przejazdu na weneckiej karuzeli, obejrzenia żywej szopki, napisania listu do świętego mikołaja, skorzystania z lodowiska pod chmurką, wizytę w Kainie i Fabryce Elfów. Po takim rajdzie, pełen świątecznej radości z pewnością przetrwasz bożonarodzeniowy obiad z babciami, ciociami i ich bezpośrednimi pytaniami.

Święta na nartach

snow-g8f90d06e8_640Jeśli jednak rodzinna atmosfera w Boże Narodzenie zaczyna Ci doskwierać, nie masz ochoty patrzeć na rozbrykane dzieci swojego rodzeństwa to warto święta spędzić w górach na nartach. I tam nie zabraknie kolorowych choinek, świątecznych obiadów, ale towarzystwo z pewnością będzie miało podobne priorytety jak ty, czyli przede wszystkim dobra zabawa. A może spotkasz swoją drugą połówkę, lub inną samotną duszę, która pragnęła uciec przed świętami? Najczęstsze kierunki w Polsce, obierane przez zawodowych (i nie tylko) narciarzy to Kasprowy Wierch, Kotelnica Białczańska i Zieleniec. Za granicą w szczególności doceniane są europejskie stoki, takie jak Livigno, Val Gardena, czy Lodowiec Stubai. Idealnym rozwiązaniem dla singla jest również spędzenie Bożego Narodzenia podczas zimowej odnowy. Podczas takiego wyjazdu możesz połączyć szaleństwa na stoku wraz z zabiegami SPA. Idealny będzie w tym wypadku wyjazd do Term Podhalańskich lub tych w Białce Tatrzańskiej, jak również zarezerwowanie pobytu w jednym z górskich uzdrowisk.

Święta u Gazdy

snowy-country-gda6b46f40_640Nawet samotne święta w górach mogą być tymi niezapomnianymi. Święta u Gazdy pozwolą poczuć prawdziwą magię świąt. W wielu bacówkach górale swoim gościom oferują wspólne kolędowanie, ubieranie choinki, miejsce przy wigilijnym i świątecznym stole, biesiady przy grillu i grzańcach oraz śnieżne kuligi.

Zabawa w wiosce świętego mikołaja w Laponii

Wizyta w prawdziwej wiosce świętego mikołaja, w Laponii, jest marzeniem niejednego dziecka, bez względu na jego wiek. Dlaczego zatem nie miałbyś spełnić swych młodzieńczych pragnień i nie odwiedzić Gwiazdora w jego własnym domu? Mikołaj stacjonuje w Rovaniemi, można go spotkać zarówno w samej wiosce, jak i w tajemniczej krainie, znajdującej się pod ziemią. Koniecznie wejdź do tego zaczarowanego świata, w którym elfy mieszkają ze świętym. Te małe skrzaty zdradzą Ci przepis na wyjątkowe pierniki oraz zaproszą na świąteczny obiad.

Podróż dookoła świata w poszukiwaniu magii świąt, czyli rajd po świątecznych muzeach

snowman-gc0edbc84a_640Nadal nie czujesz magii świąt Bożego Narodzenia? Proponujemy Ci zatem szaloną podróż dookoła świata, w poszukiwaniu magii świąt w bożonarodzeniowych muzeach. Poznaj historię świętego mikołaja, zatrzymaj się w jego wiosce, nakarm renifery, zobacz jak dawniej przystrajano w grudniu domy, jak tworzono ozdoby choinkowe, poznaj historię i tradycje dmuchania bombek.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję