Aktualności

fantasy-g3853d9179_6406 maj 2022

Z dziećmi na koniec świata. Odwiedź Czarogrody na Kaszubach

Wakacje tuż, tuż. Najwyższy zatem już czas planować letni urlop ze swoimi pociechami. Gdzie...  Dalej ›

blue-spotted-stingrays-g3c23a0dc8_6403 maj 2022

Orientarium w Łodzi już otwarte

29 kwietnia 2022 to ważna data w historii polskiej rozrywki. To właśnie tego dnia zostały otwarte wrota do nowego ZOO w Łodzi – Orientarium. Orientarium...  Dalej ›

book-g2dac6016a_64030 kwiecień 2022

Top 10 pomysłów na majówkowy, weekendowy spacer

Majówkowy weekend się już zaczął, a Ty nadal nie masz na niego planów? Myślałeś o grillu na...  Dalej ›

autumn-ge1c9460b9_64030 kwiecień 2022

Top 9 akcesoriów, które musisz zabrać ze sobą na majówkowy piknik

Majówkowy weekend zapowiada się niezwykle słonecznie w całej Polsce. Czas więc pomyśleć o...  Dalej ›

market-g7206ec2d7_64030 kwiecień 2022

Te przyprawy muszą się znaleźć w Twojej kuchni!

Wędrówki kulinarnymi szlakami należą do jednych z najprzyjemniejszych. Zaspokajają nie tylko...  Dalej ›

airplane-983991_64024 kwiecień 2022

Czy zamkną niebo nad Polską?

Jeśli zaplanowałeś lot po 1 maja, może się kazać, że zostanie on odwołany. Pomimo prób dojścia do porozumienia pomiędzy kontrolerami lotów a...  Dalej ›

airport-g541a7e19b_64024 kwiecień 2022

Nowy parking na gdańskim lotnisku

Lotnisko im. Lechy Wałęsy w Gdańsku – Rębiechowie ma nowe, długoterminowe miejsca postojowe dla swoich klientów. Jest to już siódmy, oficjalny parking...  Dalej ›

meat-g463f52091_64022 kwiecień 2022

Dania z grilla na majówkę 2022

„Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę…” i wyruszysz na długi weekend majowy inicjujący tegoroczny sezon grillowy....  Dalej ›

elblag-g6d7e5b3f0_64022 kwiecień 2022

Długi weekend majowy w Elblągu

Długi weekend majowy to idealny czas na spacer w Elblągu. To wyprawa niskobudżetowa, ale pełna wrażeń do jednego z najstarszych miast w Polsce. Sprawdź...  Dalej ›

airport-g541a7e19b_64019 kwiecień 2022

Majówka 2022 w Grecji, Turcji czy innej destynacji?

Majówka 2022 zbliża się wielkimi krokami. Zatem szybko sprawdzajcie alerty cenowe i…...  Dalej ›

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję