Z dziećmi na koniec świata- Trójmiasto

17 lutego 2018
z dziećmi na koniec świata

Ferie w województwie Pomorskim już się wprawdzie skończyły, ale do Trójmiasta warto przyjechać choćby na weekend. Powietrze jest tu czyste, a atrakcji dla naszych pociech nie brakuje. Dlatego dziś w cyklu z dziećmi na koniec świata przedstawiamy Wam kilka propozycji do zobaczenia, którym nie oprze się tu zarówno maluch, jak i nastolatek.

GDAŃSK

https://pixabay.com/pl/park-jesie%C5%84-dziecko-z-mam%C4%85-mama-2967712/Galeria Starych Zabawek to idealne miejsce, aby maluchy zobaczyły czym bawili się w dzieciństwie ich rodzice. Plastikowe Fiaty i Polonezy, gra mózg elektronowy, projektor obrazkowy BAJKA, misie z ruchomymi oczkami i zwierzątka harmonijki to tylko niektóre z eksponatów. Cena biletów od 5 do 8 złotych. Ul. Piwna 19/21

Koło widokowe- podziwianie panoramy miasta z najwyższej gondoli koła widokowego to nie lada zabawa dla całej rodziny. Tym bardziej, że można się wznieść aż 50 metrów nad poziom morza. Koło znajduje się na ulicy Stągiewnej a bilety kosztują od 18 do 28 złotych.

Panienka z okienka- to ikona Gdańska. Wiąże się z nią ciekawa historia jednej z dawnych mieszkanek Gdańska. Jej figurkę codziennie o 13 można zobaczyć w oknie Nowego Domu Ławy, na Długim Targu 43. Atrakcja bezpłatna.

https://pixabay.com/pl/park-jesie%C5%84-dziecko-z-mam%C4%85-mama-2967712/Muzeum Zegarów Wieżowych- kolekcja zawiera zegary, które powstawały od XV do XX wieku, a także między innymi zegar pulsarowy oraz ten z najdłuższym wahadłem na świecie. Ul. Wielkie Młyny 1. Ceny biletów wahają się od 5 do 20 złotych.

Zoo- Gdańskie Zoo w Oliwie, jest jednym z największych ogrodów tego typu w Polsce. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło 1 maja 1954 roku. Dziś, oprócz możliwości oglądania różnych gatunków zwierząt, na rodziny czeka tu wiele atrakcji, min. Kolejka Retro, przejażdżki konne i park linowy. Ceny biletów  zależne są od pory roku.

SOPOT

https://pixabay.com/pl/park-jesie%C5%84-dziecko-z-mam%C4%85-mama-2967712/Skansen Archeologiczny Grodzisko to najstarszy zabytek w Sopocie, ruiny dawnej osady obronnej. Zrekonstruowano tu drewniane zabudowania, jakie stały w tym miejscu w dawnej przeszłości. Często organizowane są tu historyczne imprezy, dzięki którym można spróbować codziennego życia w takiej osadzie. Koszt biletów to od 6 do 8 złotych. Ul. Haffnera 63.

Sopot Wax Museum- Muzeum Figur Woskowych w Sopocie posiada kolekcję kilkudziesięciu eksponatów odzwierciedlających znane postacie piosenkarzy, aktorów, naukowców czy sportowców. Spotkacie tu między innymi Eltona Johna, Einsteina, Michaela Jacksona czy Douglasa. Bilety 20zł, ul. Monte Cassino.

Aqua Park- idealne miejsce do wodnych (i nie tylko) szaleństw na zjeżdżalniach, w basenach i w kręgielni. Rodzice mają do dyspozycji też saunę i SPA. Ceny biletów zależą od wybranych atrakcji. Ul. Zamkowa Góra 3-5.

GDYNIA

https://pixabay.com/pl/park-jesie%C5%84-dziecko-z-mam%C4%85-mama-2967712/Dar Pomorza i ORP Błyskawica- nie można być w Gdyni i nie zobaczyć słynnego żaglowca oraz okrętu wojennego. To najważniejsze atrakcje tego miasta. Dar Pomorza był szkolnym żaglowcem zakupionym pod koniec lat ’20 ubiegłego wieku, a ORP Błyskawica niszczycielem należącym do Polski od 1937 roku. Ceny zależne są od pory roku.

Akwarium Gdyńskie- zmieniające się ekspozycje, liczne wydarzenia oraz egzotyczne i lokalne gatunki ryb zarówno morskich jak i słodkowodnych przyciągają do tego miejsca turystów, a przede wszystkim dzieci. Znajduje się tu także Centrum Edukacji. Bilety rodzinne dostępne są już od 56 złotych.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję