W tych miejscach w Hiszpanii gwarantują dobrą zabawę- Nasze Top 5

10 marca 2018
nights club

Prawdopodobnie nigdzie na świecie nie znajdziecie tylu uśmiechniętych ludzi co w Hiszpanii. A to dlatego, że panuje tu małe słowo o wielkim znaczeniu: manana, czyli jutro. Dziś bowiem trzeba wypocząć i nabrać energii do pracy, spotykając się ze znajomymi, tańcząc i pijąc dobre wino. W tych miejscach w Hiszpanii gwarantują dobrą zabawę, czyli nasze Top 5.

nights clubJoy Eslava, Madryt

Joy Eslava to klub z wieloletnią tradycją. Jego otwarcie nastąpiło bowiem pod koniec lutego 1981 roku. Od początku oprócz dobrej zabawy tanecznej organizowane tu były między innymi koncerty oraz spektakle teatralne. I tak jest do dzisiaj. Obecnie, każdy dzień tygodnia to inny temat imprezy: wtorki są za milion dolarów, środy szalone, czwartki potajemne, piątki to Music Box, soboty Deja Vu, a niedziela to My Club. Jedno jest pewne, każde party to świetna muzyka, dobre drinki i zabawa do białego rana. Warto jednak wiedzieć, że klub jest otwierany dopiero o północy. W miejscu tym gościli między innymi Stevie Wonder czy Roger Moore.

Elrow , Barcelona

W Barcelonie, tak jak i w całej Hiszpanii, panuje zwyczaj, że w ciągu jednej nocy należy odwiedzić kilka klubów. Można też śmiało stwierdzić, że miasto to jest ich kolebką. Elrow z zewnątrz wygląda niepozornie. Nikomu nawet przez myśl nie przeszłoby, że wchodząc do tego klubu przeniesie się zaraz w świat elfów i niezapomnianej zabawy. Jest jednak jedno „ale”. Miejsce to otwarte jest tylko w niedzielę przez 12 godzin, tj. od 11.00 do 23.00. Co nas tu czeka? Między innymi baśniowe dekoracje, kolorowe lampiony i balony, mnóstwo unoszącego się w powietrzu konfetti, poprzebierani za elfy i inne kolorowe stwory aktorzy oraz wielki parkiet taneczny. Każdy tydzień to inny temat imprezy.  Tego nie można przegapić.

nights clubMYA, Walencja

Powszechna opinia głosi, że Walencja to stolica dobrej zabawy w Hiszpanii. Prawdopodobnie nigdzie nie znajdziemy tylu klubów nocnych co tu. W ciągu dwutygodniowego urlopu, nie sposób ich wszystkich odwiedzić. Ale koniecznie trzeba wejść do MYA. Co noc, od czwartku do soboty, bawi się tu około 2500 osób. Klub posiada trzy sale, a w każdej z nich puszczana jest inna muzyka, między innymi latino, hip-hop, Reggaeton.

Amnesia Ibiza, Ibiza

Ibiza to królowa zabawy. Nie ma chyba na świecie drugiej tak szalonej wyspy jak ta. To mekka ludzi młodych, którzy chcą odetchnąć od trudów życia dnia codziennego. Najlepiej to zrobić w Amnesia Ibiza, działającej od lat ’80 ubiegłego wieku. Prawie 40 lat istnienia tego klubu gwarantuje muzyczne szaleństwo na bardzo wysokim poziomie. Imprezy organizowane są tu przez cały tydzień, a codziennie gra inna muzyka. Lokal ten w 2007 roku zdobył tytuł najlepszego ogólnoświatowego klubu 2006.

nights clubEl Camborio, Granada

W Granadzie jednym z najchętniej odwiedzanych klubów nocnych jest El Camborio. Duży wpływ na to ma zapewne piękny widok na Alhambrę, jaki można podziwiać z dużych okien tego lokalu. To miejsce dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy klimat Andaluzji, bowiem bawi się tu między innymi w rytm dźwięków flamenco. Klub otwarty jest od czwartku do niedzieli.

Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.