V Maraton Zumby Fitness na gdańskiej plaży. Wystąpił Dj Mam’s

20 sierpnia 2017
zumba

Dj Mam’s wraz z miłośnikami Zumby z całej Polski, w sobotę dali występ na gdańskiej plaży. Całej imprezie przypatrywali się turyści i mieszkańcy miasta, zarówno Ci zebrani na Molo w Brzeźnie, jak i Ci, którzy opalali się na piasku.  Część z nich dała się porwać gorącej atmosferze i zaczęła tańczyć wspólnie z osobami, które na tą wyjątkową imprezę czekały przez całe lato.

To już druga wizyta w tym roku, w Polsce, francuskiego DJ’a o algierskim pochodzeniu. Pierwsza odbyła się 26 maja w Rzeszowie, gdzie wystąpił wraz z Tony’m Gomezem i Mc Jabbar’em podczas zorganizowanego w ramach Kulturaliów, wydarzenia „Z Zumba Fit po Zdrowie”.

zumba19 sierpnia cała trójka grając i śpiewając na plaży, w Gdańsku Brzeźnie, po raz kolejny porwała do tańca miłośników zumby. Pod sceną zebrało się bowiem kilkaset osób, które tańczyło do największych przebojów muzyka, takich jak „Zumba He Zumba Ha”, „Fiesta Buena” i najnowszego utworu „Tranquilo”.  Gdańska impreza „Z Zumba Fit po Zdrowie” rozpoczęła się o godzinie 12, rozgrzewką z Anią Cegłowską, właścicielką studia tańca Z- Dance, organizatorką wydarzenia, laureatką programu Lider Animator, a także pierwszą instruktorką Zumby na Pomorzu, oraz dwoma tancerkami Misią Mrozińską i Moniką Tran Van. Dj Mam’s na scenie pojawił się kilkadziesiąt minut później i grał ponad godzinę. Cała impreza zakończyła się o 15.00. W czasie jej trwania na scenie tańczyli instruktorzy Zumby z całej Polski. Część z nich przyjechała do Gdańska nawet z kilkunastoosobowymi drużynami. Zumbowe układy pod sceną wykonywali mali i duzi. Nie było podziału na płeć czy wiek, nikt nie martwił się tym, czy zatańczy tak jak instruktorzy, czy po swojemu. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Taka jest bowiem zumba. To połączenie tańca i fitnessu, które nie tylko pomaga spalać kalorie, ale zapewnia też mnóstwo radości i pozytywnej energii. Maraton Zumby poprowadził niezawodny i pełen humoru Irek Bieleninik.

zumbaWczorajsza impreza była już piątą edycją maratonu Zumby Fitness na plaży w Gdańsku. Dzięki Ani Cegłowskiej oraz fundacji Sport Support, a także partnerom, jest ona organizowana rokrocznie, w sierpniu. To bezpłatne wydarzenie ma na celu promowanie Zumby, zdrowego stylu życia, a przede wszystkim ruchu w codziennym życiu. W tym roku wsparli je Gdański Ośrodek Sportu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Lider Animator i Coca Cola. Dzięki nim uczestnicy wydarzenia, nie tylko bawili się przy muzyce znanego Dj’a, ale dodatkowo otrzymali bezpłatnie wodę mineralną, upominki w postaci koszulek, toreb, wlepek, a także brali udział w bezpłatnych konsultacjach zdrowotnych, pod hasłem kampanii „Wybieram siebie” .

Komentarze (1)

  1. Krzysztof pisze:

    Popieram zdrowy styl życia. Popieram wszelkie akcje mające na celu rozwój społeczeństwa pod względem mądrości życia i zdrowia.

Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.