V Maraton Zumby Fitness na gdańskiej plaży. Wystąpił Dj Mam’s

20 sierpnia 2017
zumba

Dj Mam’s wraz z miłośnikami Zumby z całej Polski, w sobotę dali występ na gdańskiej plaży. Całej imprezie przypatrywali się turyści i mieszkańcy miasta, zarówno Ci zebrani na Molo w Brzeźnie, jak i Ci, którzy opalali się na piasku.  Część z nich dała się porwać gorącej atmosferze i zaczęła tańczyć wspólnie z osobami, które na tą wyjątkową imprezę czekały przez całe lato.

To już druga wizyta w tym roku, w Polsce, francuskiego DJ’a o algierskim pochodzeniu. Pierwsza odbyła się 26 maja w Rzeszowie, gdzie wystąpił wraz z Tony’m Gomezem i Mc Jabbar’em podczas zorganizowanego w ramach Kulturaliów, wydarzenia „Z Zumba Fit po Zdrowie”.

zumba19 sierpnia cała trójka grając i śpiewając na plaży, w Gdańsku Brzeźnie, po raz kolejny porwała do tańca miłośników zumby. Pod sceną zebrało się bowiem kilkaset osób, które tańczyło do największych przebojów muzyka, takich jak „Zumba He Zumba Ha”, „Fiesta Buena” i najnowszego utworu „Tranquilo”.  Gdańska impreza „Z Zumba Fit po Zdrowie” rozpoczęła się o godzinie 12, rozgrzewką z Anią Cegłowską, właścicielką studia tańca Z- Dance, organizatorką wydarzenia, laureatką programu Lider Animator, a także pierwszą instruktorką Zumby na Pomorzu, oraz dwoma tancerkami Misią Mrozińską i Moniką Tran Van. Dj Mam’s na scenie pojawił się kilkadziesiąt minut później i grał ponad godzinę. Cała impreza zakończyła się o 15.00. W czasie jej trwania na scenie tańczyli instruktorzy Zumby z całej Polski. Część z nich przyjechała do Gdańska nawet z kilkunastoosobowymi drużynami. Zumbowe układy pod sceną wykonywali mali i duzi. Nie było podziału na płeć czy wiek, nikt nie martwił się tym, czy zatańczy tak jak instruktorzy, czy po swojemu. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Taka jest bowiem zumba. To połączenie tańca i fitnessu, które nie tylko pomaga spalać kalorie, ale zapewnia też mnóstwo radości i pozytywnej energii. Maraton Zumby poprowadził niezawodny i pełen humoru Irek Bieleninik.

zumbaWczorajsza impreza była już piątą edycją maratonu Zumby Fitness na plaży w Gdańsku. Dzięki Ani Cegłowskiej oraz fundacji Sport Support, a także partnerom, jest ona organizowana rokrocznie, w sierpniu. To bezpłatne wydarzenie ma na celu promowanie Zumby, zdrowego stylu życia, a przede wszystkim ruchu w codziennym życiu. W tym roku wsparli je Gdański Ośrodek Sportu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Lider Animator i Coca Cola. Dzięki nim uczestnicy wydarzenia, nie tylko bawili się przy muzyce znanego Dj’a, ale dodatkowo otrzymali bezpłatnie wodę mineralną, upominki w postaci koszulek, toreb, wlepek, a także brali udział w bezpłatnych konsultacjach zdrowotnych, pod hasłem kampanii „Wybieram siebie” .

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję