Top 5 pomysłów na podróż poślubną

3 września 2017
podróż poślubna

Bierzecie w tym roku ślub i planujecie podróż poślubną? Pierwszy etap to ustalenie celu wyprawy. A ten musi być wyjątkowy, tak jak pierwsze chwile jakie spędzicie razem jako małżeństwo. Dlatego poznajcie nasze Top 5 pomysłów na podróż poślubną.

Dominikana

podróż poślubnaBiałe, połyskujące piaski, przezroczysta woda, dzięki której można podziwiać ławice ryb, palmy, kolorowe drinki z parasolkami, kasyna na plaży, przepyszne jedzenie w nieograniczonej ilości, pływanie z delfinami oraz snorkeling, to główne atrakcje jakie oferuje nowożeńcom Dominikana. Jesteście w stanie się im oprzeć? Jeśli znajdziecie jeszcze chwilę wolnego czasu, możecie też się udać do Parku Narodowego  Los Tres Ojos, który oferuje Wam spacer po jaskiniach, przepełnionych stalaktytami i stalagmitami, a także niewielkimi jeziorkami.

Bali

podróż poślubnaNie ma chyba drugiego miejsca na świecie, które byłoby tak różnorodne kulturowo jak Bali. Co mogą robić w tym bajecznym miejscu nowożeńcy? Pływać z żółwiami w okolicy wysepek Gili, uprawiać snorkeling (a jest tu co podziwiać jeśli chodzi o rafy koralowe), oglądać wyjątkowe spektakle Teatru Cieni, ćwiczyć jogę u mistrzów tej formy medytacji i uczyć się tańczyć tutejszych tańców ludowych. A co powiecie na bliskie spotkanie z dzikimi zwierzętami w Bali Safari Marine Park lub wycieczkę po tutejszych, wyjątkowo pięknych świątyniach? Z pewnością warto też pomyśleć o sesji zdjęciowej na tle czynnego wulkanu Batur oraz na jednej z tutejszych plaż.

Jamajka

podróż poślubnaMieszkańcy tej wyspy Morza Karaibskiego oferują niezwykłą gościnność, szczególnie nowożeńcom. Dostrzeżecie w tym miejscu jak piękne jest życie we dwoje: słońce, cudowne plaże, wokół uśmiechnięci ludzie, taniec i muzyka. A do tego wszystkiego możliwość pływania z delfinami, wycieczki po szlakach Błękitnych Gór, przygody w parku rozrywki Kool Running Adventure Park oraz podziwianie życia żółwi w Turtle River Park. Nie zapomnijcie też o romantycznym wieczorze podczas zachodu słońca na plaży Bloody Bay oraz kąpieli w chłodnych wodach Blue Hole Mineral Spring i Island Gully Falls. Jamajka to także mekka muzyki reggae. Nie można zatem pominąć wizyt w Muzeum oraz Mauzoleum Boba Marleya, jak również w Muzeum Petera Tosha.

Kuba

podróż poślubnaKuba to wyspa jak wulkan gorąca. Nie ma już chyba miejsca na świecie gdzie spotkacie zabytkową syrenkę, stare fordy, hudsony czy chryslery. Polski maluch jest tu jednym z najpopularniejszych aut. W jaki sposób nowożeńcy mogą spędzać czas na Kubie oprócz zwiedzania tego kolorowego kraju? Pijąc wybitny wręcz w smaku rum, tańcząc (także na ulicy) do najbardziej gorących rytmów latynoskich, takich jak bachata, salsa, rumba czy mambo, paląc najlepsze cygara na świecie oraz kosztując tradycyjnych kubańskich dań, sprzedawanych na ulicach. Osobom o mocniejszych nerwach polecamy też wizytę na farmie krokodyli.

Madagaskar

podróż poślubnaPodróż poślubna spędzona na Madagaskarze pozwoli Wam na wizytę w trzech różnych sferach przyrody, zarówno w lesie deszczowym, jak i na sawannie czy rajskiej plaży. Z pewnością docenicie też spotkanie z różnymi gatunkami lemurów oraz romantyczny spacer po Alei Baobabów. Nowożeńcy lubiący aktywny wypoczynek mogą spróbować swych sił podczas kitesurfingu, snorkelingu, nurkowania ze sprzętem, a także zwiedzając tutejsze parki narodowe oraz miasteczka.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję