Top 10 prezentów pod choinkę dla podróżnika

17 grudnia 2017
prezenty

Święta tuż tuż. To ostatni już moment na to, aby pomyśleć o podarunkach dla bliskich nam osób. Ich wybór może okazać się jednak dość trudny, tym bardziej jeśli mają być one dla włóczykija. Przedstawiamy Wam 10 prezentów pod choinkę, które ucieszą każdego podróżnika.

  • prezentyBilet lotniczy lub voucher na dowolną wycieczkę z biurem podróży. Grudzień to wspaniała okazja by upolować świąteczne, podróżnicze wyprzedaże, czyli oferty last minute. To także miesiąc, w którym tani przewoźnicy, zarówno linii lotniczych jak i autobusowych, tworzą promocje na bilety do różnych zakątków Polski czy Europy. Tak więc nasz prezent wcale nie musi oznaczać dużych wydatków.
  • Płyta z kolędami z różnych stron świata z pewnością będzie miłym upominkiem, który w domu podróżnika wprowadzi niezwykły, świąteczny nastrój. Taka różnorodność muzyki pozwoli także choć na chwilę przenieść się myślami w inne zakątki globu.
  • Fartuch kuchenny z przepisem i rysunkiem egzotycznego dania, z bardzo odległej krainy. Oczywiście przepis musi być w oryginalnym języku kraju, z którego pochodzi. Być może nasz podróżnik zechce go wypróbować i na kolejne święta poda swoim gościom samodzielnie przygotowaną, nową potrawę?
  • Plecak lub walizka. Pamiętajmy jednak, aby zachowała odpowiedni rozmiar, nie każda wielkość pokrywa się bowiem z wymiarami bagażu podręcznego. Dodatkowo muszą być one nieprzemakalne. Plecak dobrze też, aby miał wyściełane i miękkie szelki oraz dodatkowy pas na biodra, który zadba o kręgosłup włóczykija, a walizka rączkę i kauczukowe kółka.
  • prezentyKosz ze smakołykami z różnych stron świata. Oryginalny sos pomidorowy prosto z Włoch, hiszpańskie wino, brazylijska kawa, czekolada z Belgii i Ceylońska herbata… W Sylwestra zapowiada się smaczna, wielokulturowa uczta.
  • Lampa w postaci globusa. Najłatwiej ją kupić, aczkolwiek można i zrobić samemu, jeśli się ma tylko chwilę czasu i podstawowe zdolności manualne. Nic tak nie uprzyjemni wieczoru podróżnikowi jak brazylijska kawa przy świetle promieniującym z całego świata.
  • adventure-2679504_960_720Pamiętnik, w którym podróżnik będzie zapisywał wspomnienia ze swoich wypraw. Może to być zwykły notes ze zdjęciem ciekawego miasta, albo spersonalizowany pamiętnik, w którym zadacie pytania dotyczące podróży Waszego przyjaciela. Po jednym na każdą stronę. Kto wie może powstanie z tego ciekawa książka, która znajdzie się na liście noworocznych bestsellerów?
  • Kurs lub książka taniego podróżowania. Moda na podróże niskobudżetowe nie przemija. Coraz więcej osób staje się ich zapalonymi zwolennikami. Dlatego taki prezent z pewnością ucieszy zarówno mężczyznę jak i kobietę.
  • Gadżet z mapką świata to niezobowiązujący upominek dla kolegi z pracy, klienta czy szefa. Może być to kubek, podkładka pod komputerową myszkę, broszka, brelok czy zegarek.
  • Album hand made do zdjęć. W erze cyfryzacji zapomina się już o tradycyjnych zdjęciach wywoływanych na papierze. Mają one jednak swój niepowtarzalny urok. Tym bardziej jeśli będą trzymane w ręcznie robionym, oryginalnym albumie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję