Te miejsca musisz odwiedzić w 2018 roku

9 stycznia 2018
prezenty

Nowy Rok to nowe postanowienia. Dlatego kalendarze większości Travelersów już są zapełnione terminami kolejnych wypraw. Tym bardziej, że pierwszy kwartał roku wiąże się z niskimi kosztami podróżowania. Tanie linie lotnicze oferują bilety prawie za bezcen, a i pokoje w hotelach można wykupić nawet za 25% ceny sezonowej. Zatem te miejsca musisz odwiedzić w 2018 roku.

singapurSingapur– położony  w południowo-wschodniej Azji, przyciąga turystów przede wszystkim swą kolonialną dzielnicą. Trzeba jednak przyznać, że to państwo-miasto jest miejscem, w którym dzikość przyrody styka się z nowoczesnością, a także starodawną kulturą buddyjską. Nie brakuje też rozrywek, od nocnego Safari, poprzez spektakle teatralne, wyjątkowe muzea, snorkeling, piękne ogrody i parki rozrywki oraz zakupy w nowoczesnych centrach handowych.

sydneySydney– największe i najsłynniejsze miasto w Australii, najmniejszego kontynentu na świecie. Słynie przede wszystkim z Sydney Opera House, które swym wyglądem przypomina żaglowiec i od ponad 10 lat widnieje na liście światowego dziedzictwa Unesco. Oprócz zwiedzania miasta warto tu także oddać się takim rozrywkom jak żeglowanie, surfing, kolarstwo czy golf. Nie można również zapomnieć o wizytach w tutejszych ogrodach zoologicznych i parkach rozrywki.

vallettaValletta- stolica jednej z najmniejszych wysp Europy, Malty, oraz Europejska Stolica Kultury 2018. Miasto znane jest przede wszystkim ze swej ogromnej liczby kościołów. Najczęściej odwiedzanymi przez turystów miejscami są fortyfikacje oraz zbrojownia, ale warto pamiętać także o Muzeum Zabawek, Muzeum Poczty Malty  i Teatrze Manoel. Duże atrakcje stanowią też spacer wąskimi uliczkami oraz małe sklepiki, gdzie można kupić przysłowiowe „mydło i powidło”, a które często są rodzinnym interesem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

marakeszMarrakech– miasto tysiąca i jednej nocy, a napewno kilku tysięcy barw i zapachów. Największą atrakcją jest tutaj Plac Dżemaa el Fna, który w nocy zamienia się w jedno z najbardziej niezwykłych miejsc rozrywki na świecie. Jeszcze ponad 200 lat temu handlowano tu ludźmi, dziś późnym wieczorem otwierają się kramy z egzotycznym jedzeniem, spotkacie tu zaklinaczy węży oraz stoiska z kolorowymi przyprawami, dywanami i orientalną biżuterią.

Neapol– miasto w południowych Włoszech, którego symbolem jest Wezuwiusz, jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów świata. Ostatni raz uaktywnił się on w 1944 roku. Ci, którzy lubią zwiedzać niestandardowe miejsca dużych miast, powinni udać się na wycieczkę podziemną trasą Neapolu, Napoli Sotterranea, która oferuje podróż w czasie, przez 2400 lat. Wyjątkowym przeżyciem będzie także wizyta w Zatopionym Parku Baia wraz z Zatopionym Parkiem Gaiola.

kijówKijów– ukraińskie miasto warto przede wszystkim odwiedzić ze względu na jego wyśmienitą kuchnię oraz ponad 100 metrowy pomnik Matki Ojczyzny, który stał się ikoną tego miejsca. Początek roku sprzyja podróżom do Kijowa ze względu na tanie loty oraz możliwość poznania przepowiedni na 2018 rok, u Szeptunki. W wolnej chwili warto przejść się szlakiem tutejszych świątyń i Soborów, a także zapoznać się z eksponatami w Muzeach Czarnobylskim oraz Wody. Ci, którzy nie moga spędzić tu zbyt wiele czasu powinni zobaczyć całe miasto w miniaturze, w Parku Miniatur.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję