Nocne życie Barcelony – Top 5 miejsc, w których będziesz się dobrze bawić

5 lipca 2017
nocne życie Barcelony

Czy Wy też tak macie, że każda wolną chwilę spędzacie szukając okazji cenowych, aby polecieć w kolejny ciekawy zakątek świata? U mnie zawsze się kończy to w Barcelonie, tak jakby to miasto ciągnęło mnie do siebie za niewidzialne sznurki. A ostatnio znów otrzymałam alert cenowy na bilety za niewiele ponad 100 złotych w dwie strony. Tak więc rezerwujecie bilety póki czas i lećcie sprawdzić jak wygląda nocne życie Barcelony.

nocne życie BarcelonyW pobliżu Placu Catalunya, przy deptaku La Rambla znajduje się jeden z najatrakcyjniejszych i najbardziej znanych klubów Hard Rock Cafe. Warto tu przyjść choćby dlatego, że można tu spotkać ludzi pochodzących z różnych części świata, jak i tych mieszkających w Barcelonie. Bawią się tu bowiem wszyscy. Jednak, aby wejść do tego klubu trzeba spełnić dwa warunki:  należy być przyzwoicie ubranym i nie można wejść pijanym. To dwupiętrowy lokal oferujący nie tylko przepyszną kuchnię, ale także obsługę na najwyższym poziomie i wspaniałą muzykę, przy której zabawa trwa do godziny 2 nad ranem. Ze względu na licznych gości w tym miejscu, warto zarezerwować sobie wcześniej miejsce online. Nie można też pominąć imprezy w Sala Razzmatazz, przy Carrer dels Almogàvers,122, w dzielnicy Poble Nou. Wprawdzie z zewnątrz budynek nie robi piorunującego wrażenia, bowiem ma charakter typowo przemysłowy, ale warto wejść do środka. Znajdziecie tu różne pokoje z różną muzyką, od popu, przez rocka aż po muzykę elektroniczną. Na tutejsze koncerty zjeżdżają się ludzie z całej Europy.

nocne życie BarcelonyFani gorących rytmów latynoskich, w Barcelonie z pewnością nie będa narzekać. Klubów latino tu nie brakuje. Jednym z tych, które koniecznie trzeba odwiedzić jest El Bombon Barcelona, ulokowany przy Carrer de la Mercè, 13. Jest to miejsce, w którym poczujecie atmosferę Karaibów. To według mnie najlepszy klub salsy w całym mieście. Przepyszne jedzenie i koktajle, a w szczególności Mojito, a także cudowna atmosfera i gorące rytmy latynoskie. Tego miejsca nie chce się opuszczać. Inny klub, który powinniście odwiedzić to Gracia Latina, przy Carrer de l’Or, 19. W tym miejscu oprócz posłuchania muzyki na żywo można spotkać istny szał ciał, zatańczycie tu bachatę, salsę, rumbę, flamenco a także…  zumbę.

nocne życie BarcelonyOprócz imprez w klubach nocnych warto też spędzić późny wieczór w jednej z tutejszych restauracji. Tylko przypominam Wam chyba po raz setny, nie wybierajcie tych dla turystów w centrum miasta, a udajcie się w głąb ulic, tam gdzie bawią się mieszkańcy Barcelony. Im ich więcej, tym lepiej dają jeść i fajniejsza zabawa Was czeka. Jeśli wybierzecie restaurację Xaica, którą polecałam Wam w naszym cyklu Smart Travel, to koniecznie wejdźcie dla części przeznaczonej dla osób palących. Kelnerzy choć nie są pierwszej młodości to są bardzo gościnni, pośmieją się z Wami, przysiądą do stolika i porozmawiają, polecą pyszne dania oraz inne miejsca, do których warto się udać. Poza tym ta restauracja jest zawsze oblegana przez Katalończyków, jest tu głośno, gwarno, tłoczno i bardzo wesoło. Jedzenie potocznie mówiąc po prostu pycha, szczególnie sangria podawana ze świeżymi owocami i creme catalana, ale deserów warto spróbować tu wszystkich, bez wyjątku (wiem coś o tym).

Beata

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję