Najciekawsze, wakacyjne festiwale w Polsce

25 maja 2017
festiwale w Polsce

Nie masz pomysłu na urlop? Spędź go kulturalnie i zobacz najciekawsze, wakacyjne festiwale w Polsce. Mamy dla Was propozycje sześciu imprez muzycznych, historycznych oraz tych związanych z danymi subkulturami. Wypożycz auto, ruszaj w drogę i baw się dobrze.

Orange Warsaw Festival

festiwale w PolscePierwsza jego edycja miała miejsce na początku września 2008 roku. Na warszawskiej scenie, która została zbudowana na Torze Wyścigów Konnych w Służewcu, główną gwiazdą był wtedy Wyclef Jean. W tym roku Festiwal obchodzi swoje X-lecie, które będzie można świętować między innymi z Marią Peszek, Years & Years oraz Martinem Garrixem. Impreza trwa dwa dni i co roku bawi się na niej kilkadziesiąt tysięcy miłośników dobrej muzyki.

Open’er Festival

Ta największa impreza muzyczna na Pomorzu, ale i w całej Polsce, odbywa się w Gdyni. W tym roku będzie to już jej XVI edycja. Open’er Festival wielokrotnie zostawał wyróżniany za atmosferę, organizację, przyjazny stosunek do środowiska i muzykę jaką promuje. W 2009 i 2010 roku otrzymał tytuł Najlepszego Dużego Festiwalu- Best Major Festival European Festival, a później był jeszcze do tej nagrody dwukrotnie nominowany. Na gdyńskiej scenie zagrali już między innymi Prince, The Chemical Brothers oraz Massive Attack.

Przystanek Woodstock

festiwale w PolscePierwszy Przystanek Woodstock odbył się w Czymanowie w lipcu 1995 roku. Towarzyszyło mu hasło „Miłość Przyjaźń Muzyka”, a wystąpili między innymi grupa Myslovitz, Urszula, Background oraz IRA. Przez 22 lata impreza się rozwijała i rozrastała, aby w zeszłym roku artyści mogli wystąpić, aż na 4 scenach, a także spotkać się ze swymi fanami w Akademii Sztuk Pięknych. Wiele osób, nie tylko z Polski, bawi się na Przystanku co roku , od początku jego istnienia.  Wspólnie z organizatorami, czyli Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nazywają go Najpiękniejszym Festiwalem Świata. Od 2004 roku impreza organizowana jest w Kostrzynie nad Odrą.

Castle Party

festiwale w Polsce

http://castleparty.com/

Castle Party to festiwal gotyckiego rocka, który odbywa się na zamku w Bolkowie. Impreza organizowana jest od 23 lat i z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę swych fanów. Podczas pierwszej edycji festiwalu, w 1994 roku, wystąpili Moonlight, Daimonion, TRH, Pornografia i Fading Colors. Sukces, który odniosła impreza, sprawił, że w kolejnych latach systematycznie wzrastała nie tylko liczna osób na nim występujących, ale także widzów. Impreza jest okazją do wysłuchania i obejrzenia koncertów gotyckiego rocka, jak również spotkania osób z całej Polski, należących do tej subkultury.

XXIII Festiwal Słowian i Wikingów

festiwale w PolsceTo kolejna edycja jednej z największych i najciekawszych, średniowiecznych imprez w Europie. Co roku na wyspę Wolin przyjeżdża około 2000 osób z całego kontynentu, aby wziąć udział w organizowanych tu warsztatach i pokazach dotyczących rzemiosła tej epoki, koncertach średniowiecznej muzyki, inscenizacjach wydarzeń i bitew historycznych oraz regatach i rejsach łodziami Wikingów.Festiwal odbywa się na terenie skansenu należącego do Centrum Słowian i Wikingów Wolin- Jomsborg- Vineta.

Śląski Festiwal Disco Polo

Muzyka Disco Polo wraca do łask i zyskuje coraz więcej nowych miłośników, szczególnie na Śląsku. Śląski Festiwal Disco Polo długoletnią tradycją pochwalić się niestety nie może, bowiem w tym roku odbędzie się dopiero druga jego edycja. Połączona ona zostanie z urodzinami Zenka Martyniuka. Festiwal trwa tylko jeden dzień i odbywa się w Katowicach, Kreatywnym Mieście UNESCO w kategorii Muzyka.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję