Jaki pakiet wybrać na walentynkowy prezent?

12 lutego 2018
walentynki

Wybranie odpowiedniego pakietu na walentynkowy prezent dla podróżnika nie jest łatwym zadaniem. Łatwiej też o upominek dla kobiety, jak dla mężczyzny. Ale z nami, doświadczonymi Travelersami, z pewnością podarujesz, swojej ukochanej osobie, wymarzony podarunek. Zobacz jakie propozycje prezentowych pakietów zrobiły na nas szczególne wrażenie.

walentynkiSkok na bungee w duecie

Adrenalina, radość, duma, wolność- to pierwsze słowa, które kojarzą nam się ze skokiem na bungee. Zawsze o tym marzyłeś? Teraz wraz ze swoją drugą połówką możesz dokonać niemożliwego, przełamać własny strach i wspólnie dzielić tą wyjątkową chwilę uczucia nieważkości i spadania, z zawrotną prędkością, w dół.  Skok, pod czujnym okiem profesjonalistów, można wykonać w prawie każdym dużym mieście w Polsce, między innymi Trójmieście czy Krakowie. Koszt takiego prezentu dla pary to około 300 złotych.

Lot balonem

Nieważne czy nasza druga połówka jest kobietą czy mężczyzną, podziwiane z przestworzy Kapadocji czy choćby panoramy jednego z naszych polskich miast, to niezapomniane przeżycie. Z pewnością będziecie je pamiętać do późnej starości. Możecie wspólnie zachwycać się widokami między innymi Warszawy, Karkonoszy, Lublina, Kaszub oraz Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Jedynym warunkiem tej przygody jest bezwietrzna pogoda. Koszt lotu dla dwojga  wynosi około 800 złotych.

walentynkiKulinarne Podróże

Kulinarna podróż to najsmaczniejsza wycieczka jaką możemy Wam polecić na walentynkowy wieczór. I nie mamy tu na myśli jednej z książkowych pozycji, które zabiorą Was do gastronomicznych zakątków globu, ale prawdziwe wyprawy, podczas których posmakujecie potraw z całej Europy, a nawet i świata. Wspólna kolacja przy świecach, w jednej z najlepszych polskich restauracji, z pewnością potwierdzi przysłowie, że „przez żołądek do serca”. Koszt kolacji dla dwóch osób, składającej się z przystawki, dania głównego, deseru oraz butelki wytwornego wina, to około 400 złotych.

Zabawa w Escape Room

Ten prezent może budzić wiele kontrowersji, ale czy może być coś bardziej scalającego związek niż wspólne rozwiązywanie zagadek, problemów oraz partnerka wtulająca się w Ciebie podczas chwil grozy? We dwoje możecie odkrywać tajemnice Indiana Jones, pokonywać labirynty strachu, przenieść się w czasie do lat dwudziestych, czasów PRL czy Średniowiecza. Temat gry możecie dostosować do własnych zainteresowań, bowiem ile Escape Roomów, tyle zagadek do rozwiązania. Koszt zabawy to około 60- 80 złotych za osobę.

walentynkiRelaksacja we dwoje

Weekend w ośrodku odnowy biologicznej z pełnym pakietem usług SPA i Wellness to idealny, walentynkowy prezent, dla dwojga. Masaże całego ciała gorącymi kamieniami lub czekoladą odprężą Was i wprawią w doskonały nastrój, wizyta u kosmetyczki i fryzjera sprawi, że poprawi się zarówno Wasz wygląd jak i samopoczucie, a romantyczna kolacja w hotelowej restauracji lub wieczór spędzony w Pijalni Czekolady czy też Domu Whiskey, z pewnością będzie smaczną przystawką upojnego wieczoru. Cena pakietu SPA dla dwojga wraz z romantyczną kolacją i noclegiem w ekskluzywnym hotelu to koszt około 1000zł.