Jaki pakiet wybrać na walentynkowy prezent?

12 lutego 2018
walentynki

Wybranie odpowiedniego pakietu na walentynkowy prezent dla podróżnika nie jest łatwym zadaniem. Łatwiej też o upominek dla kobiety, jak dla mężczyzny. Ale z nami, doświadczonymi Travelersami, z pewnością podarujesz, swojej ukochanej osobie, wymarzony podarunek. Zobacz jakie propozycje prezentowych pakietów zrobiły na nas szczególne wrażenie.

walentynkiSkok na bungee w duecie

Adrenalina, radość, duma, wolność- to pierwsze słowa, które kojarzą nam się ze skokiem na bungee. Zawsze o tym marzyłeś? Teraz wraz ze swoją drugą połówką możesz dokonać niemożliwego, przełamać własny strach i wspólnie dzielić tą wyjątkową chwilę uczucia nieważkości i spadania, z zawrotną prędkością, w dół.  Skok, pod czujnym okiem profesjonalistów, można wykonać w prawie każdym dużym mieście w Polsce, między innymi Trójmieście czy Krakowie. Koszt takiego prezentu dla pary to około 300 złotych.

Lot balonem

Nieważne czy nasza druga połówka jest kobietą czy mężczyzną, podziwiane z przestworzy Kapadocji czy choćby panoramy jednego z naszych polskich miast, to niezapomniane przeżycie. Z pewnością będziecie je pamiętać do późnej starości. Możecie wspólnie zachwycać się widokami między innymi Warszawy, Karkonoszy, Lublina, Kaszub oraz Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Jedynym warunkiem tej przygody jest bezwietrzna pogoda. Koszt lotu dla dwojga  wynosi około 800 złotych.

walentynkiKulinarne Podróże

Kulinarna podróż to najsmaczniejsza wycieczka jaką możemy Wam polecić na walentynkowy wieczór. I nie mamy tu na myśli jednej z książkowych pozycji, które zabiorą Was do gastronomicznych zakątków globu, ale prawdziwe wyprawy, podczas których posmakujecie potraw z całej Europy, a nawet i świata. Wspólna kolacja przy świecach, w jednej z najlepszych polskich restauracji, z pewnością potwierdzi przysłowie, że „przez żołądek do serca”. Koszt kolacji dla dwóch osób, składającej się z przystawki, dania głównego, deseru oraz butelki wytwornego wina, to około 400 złotych.

Zabawa w Escape Room

Ten prezent może budzić wiele kontrowersji, ale czy może być coś bardziej scalającego związek niż wspólne rozwiązywanie zagadek, problemów oraz partnerka wtulająca się w Ciebie podczas chwil grozy? We dwoje możecie odkrywać tajemnice Indiana Jones, pokonywać labirynty strachu, przenieść się w czasie do lat dwudziestych, czasów PRL czy Średniowiecza. Temat gry możecie dostosować do własnych zainteresowań, bowiem ile Escape Roomów, tyle zagadek do rozwiązania. Koszt zabawy to około 60- 80 złotych za osobę.

walentynkiRelaksacja we dwoje

Weekend w ośrodku odnowy biologicznej z pełnym pakietem usług SPA i Wellness to idealny, walentynkowy prezent, dla dwojga. Masaże całego ciała gorącymi kamieniami lub czekoladą odprężą Was i wprawią w doskonały nastrój, wizyta u kosmetyczki i fryzjera sprawi, że poprawi się zarówno Wasz wygląd jak i samopoczucie, a romantyczna kolacja w hotelowej restauracji lub wieczór spędzony w Pijalni Czekolady czy też Domu Whiskey, z pewnością będzie smaczną przystawką upojnego wieczoru. Cena pakietu SPA dla dwojga wraz z romantyczną kolacją i noclegiem w ekskluzywnym hotelu to koszt około 1000zł.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

PRYWATNOŚĆ

Jakiego rodzaju dane osobowe może wykorzystywać Travel, Media & Management Group

Gdy odwiedzasz nasze strony internetowe, możemy zbierać pewne informacje jak na przykład adres IP oraz przeglądarka z której korzystasz, lub informacje o systemie operacyjnym Twojego komputera, wersji aplikacji, ustawieniach językowych oraz odwiedzonych stronach.

Kiedy chcesz dodać komentarz pod artykułem lub założyć konto w serwisie aby móc dodawać treści do naszego serwisu możemy prosić Cię o imię i nazwisko, Twój nick, adres mailowy

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie oferty na wynajem samochodu, możliwości współpracy, złożenia jakiegokolwiek innego zapytania prosimy Cię o informacje potrzebne aby udzielić Ci pełnej informacji czy informacji niezbędnych do zrealizowania danej usługi.

W przypadku dokonywania rezerwacji samochodu poprzez stronę Travel-Experts.com.pl Twoje dane są administrowane przez Cartralwer, właściciela systemu rezerwacji, którego polityka prywatności określona jest pod tym linkiem https://www.cartrawler.com/ct/privacy-policy/ - dokonując rezerwacji będziesz proszony o zaznaczenie zgody na takie przetwarzanie danych. Podajesz tam dane takie jak imię, nazwisko, wiek, numer karty kredytowej aby dokonać płatności, numer lotu, możesz podawać dane na przykład drugiego kierowcy.

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możemy również zbierać dane dotyczące danego urządzenia, jego ustawień, charakterystyki oraz położenia geograficznego. Możemy również obliczać i przetwarzać dane związane z aplikacjami zainstalowanymi na Twoim urządzeniu mobilnym, np. ich nazwę, opis lub kategorię. Żadna z tych informacji nie zawiera danych mówiących nam o tym, kim jesteś, ale wciąż są to dane, które mogą być uważane za „osobowe”.

Dlaczego Travel, Media & Management Group zbiera, wykorzystuje i udostępnia Twoje dane osobowe?

Korzystanie z serwisu Abyś mógł dodać komentarz do artykuły, stworzyć profil, login aby dodać obiekty turystyczne, którymi zarządzasz.

Dokonanie rezerwacji Przede wszystkim wykorzystujemy Twoje dane osobowe do realizacji i zarządzania Twoją rezerwacją samochodu, jak również do przekazania niezbędnych danych dostawcy pojazdu. Możemy też wykorzystać je do realizacji i zarządzania Twoimi rezerwacjami dowolnych produktów powiązanych (np. ubezpieczenia) oraz do przekazania niezbędnych danych odpowiedniemu dostawcy.

Obsługa klienta Staramy się odpowiedzieć na Twoje zapytania, odnośnie umieszczonych na naszej stronie artykułów, odnośnie możliwości wynajęcia samochodu i związanych z tym warunkami. Również na wszelkiego innego rodzaju zapytania kierowane pod naszym adresem.

Innego rodzaju komunikacja

Od czasu do czasu możemy skontaktować się z Tobą e-mailem, telefonicznie lub SMSem (w zależności od danych kontaktowych, które nam udostępnisz). Przyczyn może być kilka:

Odpowiedż na Twoją prośbę, pytanie lub podjęcie działań aby tę prośbę zrealizować - Dodajesz komentarz do artykułu lub coś jest dla nas nie jasne i chcemy upewnić się z autorem, iż podana przez niego informacja, komentarz jest poprawna - Możemy wysyłać Ci przypomnienia, informacje mailowe o ile na te została wcześniej przez Ciebie udzielona odpowiednia zgoda - W przypadku dokonania rezerwacji ponadto, iż otrzymasz automatycznego maila potwierdzającego rezerwację z naszej strony możemy wysłać również dodatkowe potwierdzenie aby mieć pewność, że ono do Ciebie dotarło

Wykrywanie oszustw i nadużyć: Możemy wykorzystywać dane osobowe do wykrywania i zapobiegania oszustwom lub innym nielegalnym bądź niechcianym działaniom.

Podnoszenie jakości usług: Podsumowując, wykorzystujemy dane osobowe: do celów analitycznych, by podnieść jakość naszych usług, by poprawić doświadczenia naszych klientów, by usprawnić funkcjonowanie i podnieść jakość naszych usług internetowych związanych z podróżowaniem.

Jakie środki bezpieczeństwa stosuje Travel, Media & Management Group w celu ochrony danych osobowych?

Zgodnie z obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wdrożyliśmy stosowne procedury mające na celu zapobieżenie nieuprawionemu dostępowi do danych osobowych lub ich niezgodnemu z prawem wykorzystaniu.

W celu ochrony Twoich danych osobowych korzystamy z odpowiednich systemów biznesowych oraz procedur. Korzystamy również z procedur bezpieczeństwa oraz ograniczeń technicznych i fizycznych w zakresie dostępu i wykorzystania danych osobowych na naszych serwerach. Jedynie autoryzowany personel ma dostęp do danych osobowych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.

KONTAKT

Jak można kontrolować dane osobowe przekazane Travel, Media & Management Group?

Możesz poprosić o wykaz swoich danych wysyłając e-mail na adres kontakt@travel-experts.com.pl (w tytule umieszczając: „Ochrona danych osobowych - pytanie”) lub wysyłając pismo na adres: Travel, Media & Management Group, ul. Wiosenna 61a, 80-178 Gdańsk. W celu ochrony Twoich danych możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje w celu zweryfikowania Twojej tożsamości. Jeśli zauważysz jakieś błędy w swoich danych, poinformuj nas (drogą e-mailową lub wyślij nam pismo na ten sam adres), tak abyśmy mogli je poprawić.

Również jeżeli masz pytanie odnośnie polityki i prowadzonych działań prosimy o kontakt jak wyżej.

Akceptuję